gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Meleklere özel En Kaliteli Güzel Mesajlar Burada

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En Kaliteli Mesajlar Kaliteli Kısa Mesajlar

Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda bizden kaliteli mesajlar isteyen misafirlerimiz için ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz içinde en kaliteli güzel sözler paylaşımında bulunuyoruz ve bu güne dek söylenmiş olan anlamlı güzel sözleri sizler ile paylaşıyoruz.

Kardeşlerimi tanrı yarattı; fakat dostlarımı ben buldum. ( Goethe )

Suyun taşı delmesi gücünden değil, sürekli akmasındandır. ( Anonim )

Vaadler memleketinde insan açlıktan ölür. ( Danimarka Atasözleri )

Herkesle arkadaşlık yapın, ama sadece erdemlilerle dost olun. ( Konfüçyüs )

Sağır bir kocayla,kör bir kadın mutlu bir çifttir.

Şans, verimli çalışmaya bağlıdır. ( iran Atasözü )

Ateşe ateşle karşılık verenlerin ellerinde kalan, genellikle küldür. ( A. V. Bruen )

Bir adam en çok sevgilisini, en iyi şekilde ailesini, en uzun da annesini sever.( irlanda Atasözü )

İhtiyaç buluşun anası, hoşnutsuzluk da ilerlemenin babasıdır. ( D. Rockefeller )

Küçük kazançlar servet getirir.

Eti tadan çoban köpeğinden hayır gelmez.

Kendini başkalarından daha az akıllı kabul et, ama öyle olma. ( Jean Cocteau )

Kış güneşine,kadın gülüşüne inanç olmaz.

Eğitimsiz zeka, madendeki gümüş gibidir. ( Mark Twain )

Torbada ne varsa,çorbada da o vardır.

İnsan için en değerli olan şey yine insandır. ( Spınoza )

Aza sahip olan değil, çok isteyen fakirdir. ( Seneca )

Bir gün su içeceğin çeşmeye çamur sıçratma. ( Musevi Atasözleri )

Analık sanatının ilk şartı çocuk uyuduktan sonra uyumaktır. ( A. Franca )

Mert düşman, kötü huylu bir dosttan daha iyidir.

Silahlanma dünyanın en pahalı hurdalığıdır. ( L. Paulıng )

Büyük adamın hatası da büyük olur.

Ya bir yol bulacağız, ya da bir yol açacağız. ( Anibal )

Mandayı nalladıklarını gören kurbağa da ayağını kaldırmış. ( Bulgar Atasözleri )

Bir milletin Türkülerini ben yazsam da, kanunlarını kim yazarsa yazsın.

Bekarken iki gözünü aç, evlendikten sonra birini kapat. ( Jamaica Atasözleri )

Meleklere özel En Kaliteli Güzel Mesajlar Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel doğum günü mesajları burada!

En güzel doğum günü mesajları burada!

en güzel doğum günü mesajları dogum gunu mesajlari 2011 dogum günü mesajlari 2011 doğum mesajları Doğum gününü kutlamanın güzel yollarından biri burada meleklerim.Kullanalım haydi :D
  2. En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

En Güzel Kıl Sözler Kıl Mesajlar burada

Kıl Sözler En Güzel Kıl Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler sizlere daha önce en güzel gıcık sözler paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise bir misafirimizin kıl olması üzerine, birini kıl etmek istemesinden ötürü, bizden kıl mesajlar istemesiyle (bu konu yorumuda kıl oldu dimi :D:D:D:D) sizlere en güzel kıl sözler sunuyor ve yeni kıl mesajlar isteyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz....
  3. En Güzel Sihirli Sözler Sihirli  Mesajlar burada!

En Güzel Sihirli Sözler Sihirli Mesajlar burada!

En Güzel Sihirli Mesajlar Kısa Sihirli Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ister Facebook sayfanızda isterseniz de msn iletinizde sevdiklerinize yazacağınız birbirinden güzel ve sihirli mesajlar paylaşıyoruz. Sizde benim bir kaç tane sihirli sözler ihtiyacım var diyorsanız o halde buyrun; -Şimdi tam Zamanı Haykırıyorum Sana Sevdamı Seni Çok Seviyorum Bu Sihirin...
  4. 2014 En Güzel Yılbaşı Mesajları Burada Melekler!

2014 En Güzel Yılbaşı Mesajları Burada Melekler!

en güzel yılbaşı mesajları, yılbaşı mesajları 2014, 2014 yeni yıl mesajları Sevgili melekler, yeni yıl akşamı en güzel kutlama mesajlarını sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için buyrun çeşit çeşit yılbaşı mesajlarına... Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar. Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Yeni yıl...
  5. Meleklerime En güzel kadınlar günü mesajları sözleri

Meleklerime En güzel kadınlar günü mesajları sözleri

Kadınlar günü mesajları kadınlar günü sözleri Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım. Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve...

Sayfayı Paylaş