gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Meleklere Özel Stradivarius 2011 Kış koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonunda; uzun hırkalar, diz üstü çizmeler, diz üstü çoraplar, ince kemerler, kürkler kullanılmış. Renk olarak ise camel’ın her tonuna yer verilmiş.Leopar ve yatay çizgili tuniklerde koleksiyonda yer alan detaylar arasında.Ben bunları çok beğendim bakalım sizler beğenecekmisiniz? [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Diz üstü olan model harika görünüyor... rengide çok güzel... emeğine sağlık canım

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ayyy çok şıklar bunlrın hamileler için olanı yokmu yaaa

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Güzelmiş teşekkürler kelebeks :)

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    :DAnladım sadminim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Ocak 2011
  6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şık modeller var beğendim Stradivarius koleksiyonunu
    Teşekkürler tuğçecim :)

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim pasim al senin olsun hepsi :D

Meleklere Özel Stradivarius 2011 Kış koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

stradivarius 2011 stradivarius 2011 kış koleksiyonu Stradivarius'un bu seneki kış koleksiyonu özellikle kışın sevdiğimin bu kahverengi tonlarıyla süperde olmuş,sizlere bu koleksiyonu sunuyorum meleklerim:tik:
  2. 2011 Stradivarius Şubat Koleksiyonu

2011 Stradivarius Şubat Koleksiyonu

2011 yılının en soğuk aylarına kendini hazırlayan Stradivarus ,şubat ayı koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.Tasarımında daha çok soğuğa inat baharlık kıyafetler bulunuyor. Kırmızının ve kahvenin tonlarıyla buluşan bu tasarıma bir göz atalım Meleklerim... Kendinizi bahara hazırlayın Melek'ler...
  3. Bershka 2011 Kış Koleksiyonu

Bershka 2011 Kış Koleksiyonu

bershka bershka 2011 2011 kış kış koleksiyonu Özellikle gençlerin yakından takip ettiği markalardan biri olan Bershka 2011 kış sezonu için hazırladığı koleksiyonunutanıttı. Koleksiyonda ilk göze çarpan parçalar ise; deri ceketler, örgü atkı ve şapkalar, dar pantolonlardan oluşuyor...
  4. Stradivarius 2011 Yaz Tropical Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Yaz Tropical Koleksiyonu

Stradivarius 2011 yaz koleksiyonunu sırf turuncu üzerine kurmuş meleklerim turuncu moda dedik tamam ama herşeyde turuncu kullanılmış hatta ayakkabısından tut pantolonuna kadar.. Bende bizim evlisi, hamişi, bekarı, nişanlısı, tüm melekler bunları görmeli dedim ve koştum size geldim turuncu elbiselerimle.. çok güzel bence.. buna bayılıverdim :)
  5. Meleklere özel Gucci kış koleksiyonu 2012 trendleri

Meleklere özel Gucci kış koleksiyonu 2012 trendleri

gucci 2012 kış koleksiyonu gucci kış koleksiyonu 2012 trendleri burada arkadaşlar. Dünyaca ünlü markaların başında gelen Gucci yeni sezon ürünleriyle yine adına yakışır tasarımlara imza atmış Melek'lerim. Birbirinden şık gucci kış koleksiyonu 2012 ürünleri arasında yer alan kalem etek modelleri ve ceket pantolon takımlarının yanı sıra birbirinden hoş canlı renkli diğer tasarımları burada...

Sayfayı Paylaş