Meleklerim Bebeksi Bir Cilt İçin Sizlere 7 Öneri....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Meleklerim Bebeksi Bir Cilt İçin Sizlere 7 Öneri....
Bebeksi Cilt İçin 7 Öneri
Bebeksi Cilde Sahip Olmak İçin 7 Adım

Doğdu beslenmek düzenli uyumak meyve sebze bol tüketmek...Makyajımızı temizlemeden uyumamak temiz ve bebeksi bir cilt için önemli bazı şeylerdir...Bakalım bunların yanında cildimizi bebeksi gösterecek olan 7 adım neymiş....
cilt-dd.jpg

Bebeksi bir cilt için sadece 7 adım

Doğru beslenme ve yaşam tarzı güzelliğin diğer adıdır. Pürüzsüz, canlı ve bebek gibi bir cilt için hayatınıza bunları ekleyin.

Her gün dutsu meyveler tüketin

Çilek, kiraz, böğürtlen, ahududu, üzüm ailesi… Antioksidan zengini bu meyveler cildinizi destekler ve ince kırışıklıklarla savaşır.

Haftada iki kez balık yiyin

Soğuk su balıkları gerçek bir cilt dostudur. Tüm balıklarda da olan Omega-3 yağ asitleri sağlığınız ve güzelliğiniz için vazgeçilmezdir. Ceviz, brokoli, ıspanak, barbunya ve keten tohumu da balık sevmeyenlerin imdadına yetişecek.

Düzenli uyuyun

'Güzellik uykusu' teriminin gerçek bir anlamı var. Cilt yenilenmesi siz uyurken olur. Bu yüzden günde 7-8 saatlik uyku cildinizin kendini yenilemesi için fırsat verir.

Düzenli peeling yapın

Cildinizin ölü deriyi atmasına yardımcı olun. Yumışak peeling etkili temizleyiciler kullanın.

Şekerden kaçının

Uzun yıllar genç kalan bir cildin baş koşullarından biri de diyet listelerinden şekeri çıkarmaktır. Şeker insülin dengesini etkilediği için anti-aging etkisinin önüne geçer ve kırışık oluşumuna sebep olur.

Bol su için

Cildinizin güzelleşmesi için toksinleri atmanız gerekiyor. Bunun için de bol bol su içmeniz… Yeşil çayı da tükettiğiniz içecekler arasına dahil edin.

Makyaj yaparken dikkat edin

Eğer makyajınızı yapmadan önce uyguladığınız nemlendiricinin cildiniz tarafından iyice emilmesini beklemeden fondöten ya da kapatıcı uygularsanız, bu ürünler de kremle birlikte cildinizin altına geçer. Bu da cildinizi temizleseniz bile yağlı ürünlerin etkisinin devam etmesi demektir.

Geri