gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

Naturade L-Carnitine 120 Kapsül x 480 mgr eğer kullanan varsa lütfen yorum yazssın

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

meleklerim bu haptan kullanan varmııı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  2. Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Merhaba arkadaslar,piyasada bulunan ve birçok çeşidinin satışı yasaklanan zayıflama haplarından kullananlardan yorumlar bekliyorum.Ben Meksika biberi denilen haplardan bi kac kutu tuketmiştim,arada bu hapla ilgili medyada birkac ölüm haberleri çıktı,kullanmaya basladıgım ilk ayda 7 kilo verdim, daha sonraları formda kalabilmek için dönem dönem aralıklarla aldım,gercekçi olmak gerekirse bi...
  3. madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

slm :dance: kızlar 21 haftalık hamileyim ve catlamaya başladım dr. bana madecassol verdi ama korkuyorum acaba zararı olurmu diye kullanan varsa cevap yazarsanızzz çoookkk sevinirimm kocaman mucuukkkkkkk hepinzee:cici::cici:
  4. bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

slm arkadaşlar aranızda nıvea Q10 sıkılatırıcı kremını kullanan varmı varsa lutfen yazsıın benım dogumdan sonra olusan catlaklar ve sivilceler sarkıklar cnmı sıkmaya basladı ben bu kremı yaklasık 1 haftadır kullanıyorum ama sıkılastırma harıc nemlendırdı ama halen puruz var bu kremı kullanan veya bılen varsa bana yardımcı olabılırmı lutfen cvplarınızı beklıyorumm cıkss.
  5. NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı?

NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı?

Merhaba ben bebeğim için bu şurubu kullanacağım ama aklıma takılan bir şey var NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı? bu şurup açıldıktan ne kadar zaman sonraya kadar kullanılabilir????

Sayfayı Paylaş