gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Meleklerım bu sızın için

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Meleklerım bu sızın için

Seni sevdim ben.

Yanarak, yıkılarak

Aklıma her geldiğinde ağlayarak....

çok güzel bir çalışma bebeğim gerek resimler gerek yazılar emeğine sağlık bitanemm
    .
    .
    .

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Meleklerım bu sızın için

sen benım melegımsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Meleklerım bu sızın için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını sız koyun meleklerım

Adını sız koyun meleklerım

rüyada koyun sevmek rüyada tül perde asmak perde asmak sevgiliyi azdıracak mesajlar sevgiliyi azdıran mesajlar Kimi zaman, kayıp yolumda bir ışık... Kimi zaman, beni benden alan Kimi zaman, beni yürekten vuran bir zılgıt Kimi zaman, beni seven tek aşık. Kimi zaman, ciğerlerime çektiğim nefes Kimi zaman, beni neşelendiren ses Kimi zaman, içimdeki tek heves Kimi zaman, içinden çıkamadığım bir...
  2. Meleklerım bu sizin için ...

Meleklerım bu sizin için ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu abiyeler ve elbiseler de hamile melekler için

Bu abiyeler ve elbiseler de hamile melekler için

melekler mekanı abiyeler Hamile meleklerimiz için çok şık abiyeler ve birbirinden güzel elbiseler burda.Bunlar size çok yakışacak.
  4. Bu gun sızın gununuz

Bu gun sızın gununuz

BU GUN SIZIN GUNUNUZ DESELER Bu gunu nasil degerlendirmek isterdiniz, mesela butungun boyunca ne yapmak veya neyi yapmamak icin sikintinizi dindirirdiniz........
  5. Hamiş melekler bu konu sizler için

Hamiş melekler bu konu sizler için

gebelikte cilt bakımı gebelikte cilt çatlakları gebelikte cilt lekeleri.Hamilelik her yönüyle dikkat ve bakım isteyen bir süreç. Sağlıklı bir bebek sahibi olmanın yanında, annenin de kendine özen göstermesi arzulanan ve gözardı edilmemesi gereken bir nokta gebelikte karşılaşabileceğimiz bazı cilt sorunları bura melekler Hamilelik süresince de güneşten korunmaya özen göstermek gerekir....

Sayfayı Paylaş