gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

dez diyet kullananlar dez zayiflama tozu kullananlar zayıflama tozu ne diyor
    Merhabalar.Bilenler bilir ben ne zamandır kilo vermeye çalışıyorum.Ama bir türlü veremiyorum meleklerim.Özellikle düşük yaptıktan sonra hamileyken aldığım kilolar sanki yapıştı bana.
    İçinizden boğazını tut verirsin kilonu diyenler çıkabilir ama baştan söyleyim boğazımı tutmak mesele değil.İnanın canımın sıkıntısından 1 haftadır yediğimle kuş bile doymaz yani çok yiyen bir insan değilim.Ama rejim de yapamıyorum çünkü kan şekerim çok düştüğünde başım çok ağrıyor ve midem bulanıyor.Denemedim değil rejimi de denedim ama 1-2 hafta bu baş ağrılarına ve mide bulantılarına katlanmama rağmen yine kilo gveremediğimi görünce anladım ki rejimle de olmayacak.

İnanın şu an sizlere bunu yazarken ağlıuyorum çünkü artık kilolarım yüzünden doğru düzgün bi şey yapamıyorum.Çirkin görünmem bi yana oturamıyorum yürüyemiyorum iş yapamıyorum her şeyde çok çabuk yoruluyorum yani zaten görüntüm psikolojimi mahvetti bunun yanında bir de bu tarz problemler olunca hayatım çekilmez oluyor.

Bi de bazı esnaflar soğolsun onların yüzünden kendime bir şey almaya bile utanıyorum.Geçen bir mağazaya gittim pantolon almak için adam bana 2-3pantolon gösterdi sonra ben model olarak beğenmeyince bu kiloya bunlardan daha güzelini zor bulursunuz dedi.O an resmen ölmek istedim o kadar insanın içinde bana bunu deynce.

Kilomu da belirteyim şu an boyum 1.63 ve kilom 77.Normalde boyum 1.65 di ama kilo fazlalaşınca kısaldım galiba anlamıyorum.

Her neyse çok konuştum ama içimi döktüm biraz.Şimdi konumun özeti odak noktasına geliyorum.Sizden denenmiş kilo verdirici ilaç ismi istiyorum.Elma -krom dur,acı çehredir ya da herhangi başka bir şeydir bitki karışımı denemiş ve yararı görmüş olabilirsiniz ,onun formülüdür artık her ne olursa.

Denediğiniz ve yararını gördüğünüz kesin tavsiye ederim diyebileceğiniz şeyler istiyorum sizden diyet listeleri hariç.Şimdiden bu yazımı okuyanlara okumayanlara yorum yapanlara yapmayanlara sonsuz teşekkürler....

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Hayalcim seni cok iyi anliyorum zamaninda bende senin gibiydim nekadar az yesemde bir türlü kilo veremiyordum tam tersi kilo aliyordum, Tv´lerdeki tüm diyetisyenleri dinlerdim girmedigim diyet kalmadi ama hic birinin faydasini görmedim ne yazik ki.
    Ilaclara gelince canim bence elini o zayiflatici ilaclardan uzak tut cünki onlari kullanirken inceleceksin ve daha sonra birakince tekrar kilolarini alacaksin belkide iki katini.
    Bir doktora gözük kan alsin bir Guatirina baksin hormonlari test etsin, bir diyetisyene gözük saglikli sekilde ver kilolarini aksi taktirde kilo verip tekrar alicaksin buda tüm sagligini bozukcak onla kalsa iyi cildin de bozulucak yirtilamlar feln olcak.

Az yiyiyorum diyorsun birde sporu dene onun faydasi alacagin ilaclardan daha faydali olur. Tek basina baslama senin gibi kilo vermeye calisan biriyle basla spora hem daha zevkli olur hemde iki gün sonra birakmazsin.

Ben sana ilac tavsiye edemicegim canim. Umarim bir an önce kilolarindan kurtulursun ve daha mutlu ve huzurlu olursun.

Son düzenleme: 8 Aralık 2009
  3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bende seni cok iyi anlayabiliyorum Canim... :uhu:

Simdi sana, por ya, diyet yap, sunu ye, bunu ye..vs deme zamani degil, belliki bayagi bi piskolojin bozulmus...

Canim lafi uzatmayacagim, haplara kesinlikle karsi olan biriyim, ama kullanabilecegin bir toz var, tozun ismi dez diyet türkiyedede var bundan...
    Hernekadar ön yargili biri olsamda, bu tozun gercekten ise yaradigina kendim sahit oldum :)

Istersen bi onu dene derim Tatlim, en ufak bi eksikligi olmuyor vücütünda, btn gerekli olan maddeler var ztn icinde...

Nette istersen bu tozu arastir eger baktinki ana uygun, müsteri hizmetlerinden daha detayli bilgi al canim :)

En Kisa zamanda ilk olarak, piskolojik bozuklugundan, ve ardindanda kilolarinda kurtulman dilegiyle :kiss:

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Canım benim çok teşekkür ediyorum öncelikle yazdığın için.Dr konusunu ben de düşündüm ama maalesef sigortamız yok o nedenle dra gitsem para ne kadar gider bilmiyorum.Diyetisyene gitsem özel o da bir sürü para ister ve dediğim gibi diyet yapamıyorum.

Spora gelince çevremde benim gibi kimse yok.Hatta benim yaşımda kimse yok.Herhangi bir spor merkezi de yok.Tek yapabileceğim yürümek onu da bu kilolalarla nasıl yapatım bilemyiyorum.Yine de tavsiyelerin için çok teşekkürler tatlım.

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Canım benim çok sağol araştıracağım bakalım nedir fyat ne kadardır çok teşekkür ediyorum iyi dileklerin ve önerin için :)

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Bi de bazı esnaflar soğolsun onların yüzünden kendime bir şey almaya bile utanıyorum.Geçen bir mağazaya gittim pantolon almak için adam bana 2-3pantolon gösterdi sonra ben model olarak beğenmeyince bu kiloya bunlardan daha güzelini zor bulursunuz dedi.O an resmen ölmek istedim o kadar insanın içinde bana bunu deynce.

hayalim canım nasıl derler ben o esnafın alnını karışlarım,samimi söylüyorum ki ben seni gördüm öyle abartılcak bir kilon yok ya.

eğer daha rahat hissedeceksen kendini arkadaşım lahana hapımı ne içiyodu aç karnına ve baya faydasını görmüştü.ben bi soruyum arkadaşa sana bilgi veririm canım.bide sabahları aç karnına elma sirkesi bikaç damla, bir bardak suyla içiyo annem direk göbekteki yağı eritiyormuş.ama bi araştırıyım öyle yazıyım gene.

seviyorum seni neslim öpt kuzum lilililili:D:D:D

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :S başka fikri olan var mı????

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hayalcim neden bir doktora gitmiyon hem böle ilaçlar sana zarar verebilir gecende arkadaşımla gitmiştim doktora dr güzel bi diyet recetesi yazdı ve arkadaşıma bol su içmesini önerdi su mideyi küçültürmüş bol su içmeyi dene emin ol bunu sürekli yapınca olur ben denedim 55 kilo idim kendimi şişko sandım şimdi su içmenin sonu olarak tam 47 kiloya düştüm şuan istesemde fazla yiyemiyorum hemen mide agrısı cekiyorum hem gercekten saglıklı bir şekilde zayıflanıyor bence bi dene bu kadar sorun yapma bence ayrıca aglama ya kıyamam sana.. off.. yürüyüş yap koş sonra hamur yemekten kacın... türkiyede zayıflamak için hap kullanan kaç kişi zarar gördü sende onlardan olma canım kib....

Son düzenleme: 9 Aralık 2009
  9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Oncelikle kan sekerinin dusmesine izin vermeden az az ye,gun ortasinda yogurt ve kendi hazirlayacagin meyve suyunu tuketebilirsin.Ayrica yesilcayi oneririm,fakat hazir olmayacak, kendin demleyeceksin kaynamis suyun icinde iki dakika demle ve gunde iki uc bardak ic ,ayrica bir litre oda sicakligindaki suya 5 kasik bal 5 kasik elma sirkesi ilave et,once sabah ac karina,daha sonrada yemeklerden sonra ic bunun da faydasini goreceksin canim,sporuda eksik etme dogal yollarini dene bence ilac kullanma daha cok zarari olabilir.Hazir gidalarin hepsinden uzak dur,hazir corbalar vs aklina ne geliyorsa hayatindan cikar.

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bir sey daha eklemek istedim, kiraz sapinini da deneyebilirsin,vucuttaki kotsinleri atar vucuttan ayrica kilo vermenide saglar.Tabiki suyu da unutma en azindan iki litre su ic,baska aklima bir sey gelmiyor bunlarin faydasini gordum.Unutmadan yazayim sabahlari mutlaka kahvalti yap metabolizmani hizlandirir sabah yaptigin kahvalti ve ekmegi tamamen hayatindan cikarma daha az ve tam kepekli ekmek ye.. benden bu kadar canim kolay gelsin.

11. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hayatım canımın içi konuyu yeni gördüm şoktayım benya allahımyarabbişm hiç bahsetmedin sen bundan bana balım canımbenim sen hemen bir dr ye gidiosun diyetisyene yani sigortanında var özeldede hangısına istersen ona ayrıcada hemen bi kan takhlilşi yaptırıyosun bak ben de şiştim şiştim meyer guatr varmış tiroitlerim çalışmadığından alıyormuşum şimdi ilaç kullanıyoprum balım ya lütfen arkadaşım hemen haber et bene merak ederim balım :D

12. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol su iç ve sabahları yürüyüşe cık devamlı yaptı parklardaki spor alettlerinide kullan verdi benim komşu benim böyle
    benim sorunum yok ama inan azimli ol ve kararlı ol yaparsın

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kızlar kafam o kadar karışkki anlatamam çok teşekkür ederim güzel fikirleriniz için spora her türlü başlıycam günde 1 saat yürüyüşle başlamayı düşünüyorum yani ilaç kullansam da kullanmasam da yapıcam spor.Su da öyle bol miktarda içmeyi planlıyorum gerçekleştirebilirsem eğer.Bunların yanı sıra tavsiyelerinze dikkat edicem tabi ki bakalım ne olacak inş. isteğime ulaşırım...

14. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım meleğim aynı dertten bendede var ha bire kilo alıyom ayrıca troit bezim az çalışıyor, yumuşak doku romatizmam var , depresyon ilaçları kullanıyorum,reflüm var,bel fıtığım var spor yapamıyorum ,kan şekerim düşüyor aç kalamıyorum vs ,vs. yaşım 37 ,boyum 1,68 kilom 78 ama olsun meleğim hayat devam ediyor ölüm yokya sonunda sağlık olsun bak ben tombişler fan klüp bile açtım takıl sen bana boş ver kiloları biz olmasak balık etli türk kadınlarını kim temsil edecek

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    son zamanlarda unlulerin kullandiklari bir zayaflama hapi var adini vermeyeyim Elma... diye bilen biliyordur zaten,icinde elmasirkesi varmis,hap yerine dogal seyleri dene canim.

Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacım var meleklerim :( acil !! imdaaaatt !!

Çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacım var meleklerim :( acil !! imdaaaatt !!

hamilelikte viks kullanımı hamilelikte vicks kullanımı gebelikte vicks burnum tıkalı ne yapmalıyım faydaları Offf offf meleklerim... Br kaç gündür melekler mekanında fazlaca olamıyorum... :( sebebine gelince ağır boğaz enfeksiyonu geçiriyorum:hasta::grev:.... son 40saattirde uyuyamadım çünkü burnum tıkalıydı vee uykuya dalar dalmaz bir horlama sesiyle sıçrayarak uyanıyorum... :e015::(...
  2. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

ben netten bulduğum güzel yazıları gönderemiyorum.resimleri imageshackten gönderiyorum ama diyelimki güzel bir yazı buldum onu bilgisayarıma ekleyip sonrada foruma göndermeyi bilmiyorum.:grev:
  3. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

KIZLARRR::d015: GEÇENLERDE EŞİMİ RAZI EDİP KUYUMCUDAN Bİ ALYANS ALDIM.(BI ONCEKINI KAYBETMISTIMDE).ÇOK HOSUMA GITMISTI ŞU YENİ ELİŞİ ALYANSLARDAN.BIRZ KULLANDIM.SOGUDUM SİMDİ.HIC HOSUMA GITMIO.HATTA TAKMIORUM BILE.KUYUMCU ABLA BEGENDIGIN BI MODEL VARSA GETIR ONDAN YAPALIM SANA DEDI.AMA BEN ADAM GIBI ALYANS BULAMADIM DAHA UZERINDEN 1 AY GECTI.SIZIN HOSUNUZA GIDEN BI ALYANS VARRRMMII..
  4. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  5. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım

Sayfayı Paylaş