Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

Öncelikle merhaba hayalcim.Kendini bu kadar sıkarsan ve psikolojik olarak karamsarlığı düşersen inan kilo vermende hayatında zorlaşın.Önce kendini bu halinlede kabul etmelisin sen kendini yargılar ve kabullenmezsen olmaz.Öncelikle içinde bulunduğun ruhsal gerilimi atlatmaya çalış sonra kiloların içinde spor yapabilirsin.Sporda da kendini fazla zorlayacak hareketlerden kaçınmanı tavsiye ederim çünkü ben o yüzden belimi sakatladım ve acısını hala çekiyorum.Ayrıca bitkisel karışımlar çok ii geliyor örneğin kiraz sapı lahana ve soğan çorbası gibi.Kendi diyet listeni kendin çıkarabilirsinde.Eczanelerden vücut kilo ve yağ endeksi yapılabiliyor.Bunu yaptırdıktan sonra kendine bi diyet reçetesi hazırlarsın.Son olarak ne olursa olsun sen kendini sev kilolu kadın çirkin kadın demek değildir yeterki yüreğin güzel olsun.Sevgilerimle

Canım bence bu zayıflama ilaçlarını sakın kullanma.çok zararlı ölüme kadar götürüyor.geçen gazetedede yazıodu.kadının bırı olmus.bende kullandım bu ilaçlardan tamam zayıflatıo ama bırakınca aynı kıloyu alıosun yıne.ben gecen gun bı tanıdıgımda gordum trafık kazası gecırmıstı ve ılaclardan dolayı ınanılmaz kılo almıstı.(kollarında falan derileri çatlamıstı yanı o derece)gordugumde sok oldum acaıp zayıflamıs.ne yaptın bole dedım.zayıflama kemerı gıbı bısı kullanmıs.15 guınde gobek bolgesınden 18 cm ıncelmıs.toplamda 15 gunde 3,5 kılo vermıs.alet ole heryerde satılan bı alet deıl.japonyada uretılıomus.medıkal merkezlerı var gıdıp ordan seanslarınada gırebılıosun bu arkadasımda seanslara gırmıs denemek ıcın 15 gunde vermıs kıloyu.gıttım bende tabıı benım vaktım yok calıstıgım cın seanslara gıremıorum.seanslar ucretsız bu arada.ucretını sordum aletın 750 tl dedıler.zayıflama garantısınıde verıolar.eger istersen sana tel no vereyım bı ara konus.senın oturdugun yerdede merkezlerı vardır belkı.benım de kılolarla basım dertte.sadece gobek bolgemde sorunum var.bende cok ıstıorum o aletıpazartesı evlılık yıldonumum belkı esım alır dıe beklıorum tatlım

Canım bence bu zayıflama ilaçlarını sakın kullanma.çok zararlı ölüme kadar götürüyor.geçen gazetedede yazıodu.kadının bırı olmus.bende kullandım bu ilaçlardan tamam zayıflatıo ama bırakınca aynı kıloyu alıosun yıne.ben gecen gun bı tanıdıgımda gordum trafık kazası gecırmıstı ve ılaclardan dolayı ınanılmaz kılo almıstı.(kollarında falan derileri çatlamıstı yanı o derece)gordugumde sok oldum acaıp zayıflamıs.ne yaptın bole dedım.zayıflama kemerı gıbı bısı kullanmıs.15 guınde gobek bolgesınden 18 cm ıncelmıs.toplamda 15 gunde 3,5 kılo vermıs.alet ole heryerde satılan bı alet deıl.japonyada uretılıomus.medıkal merkezlerı var gıdıp ordan seanslarınada gırebılıosun bu arkadasımda seanslara gırmıs denemek ıcın 15 gunde vermıs kıloyu.gıttım bende tabıı benım vaktım yok calıstıgım cın seanslara gıremıorum.seanslar ucretsız bu arada.ucretını sordum aletın 750 tl dedıler.zayıflama garantısınıde verıolar.eger istersen sana tel no vereyım bı ara konus.senın oturdugun yerdede merkezlerı vardır belkı.benım de kılolarla basım dertte.sadece gobek bolgemde sorunum var.bende cok ıstıorum o aletıpazartesı evlılık yıldonumum belkı esım alır dıe beklıorum tatlım
O ne canım 750 lirayı verebilecek kadar zengin olsam sigortam da olurdu di öi :)Yine de saol tavsiyelerin için.

ahhh yaa hayalcim sen bana ver kilolarını:D bende kilo almak için ugraşıyorumm alamıyorum ...neyse beni bırakalım da sana gelelim canım benim annem de kilolarıyla başı dertte az sık aralıklar yemek ye mideyi küçültürmüşş...sonra boll boll su iç sana tok hissi verir..sonra maddi durumdan yana derdin yoksa spor merkezlerine yazıl..yürüyüş yap...yemek ekmek yeme onların yerine meyve ve sebze yee canımm...eminim herşey yoluna girecektir..aglama yaa:uhu:...sen bölede gayett güzelsin:tik:ayy unutuyordum mate cayıı kullan tok hissi veriyor ...

canım o parayı veremezsen bıle gıt seanslarına gır ucretsız.ne kaybedersınkı gunde dk ayır.denemekte fayda var.benım bahsettıgım kısıde seanslara gırerek vermıs kılolarını

Mrh. Hayal inan çok üzüldüm ama bu kadar çok önemsersen kilolarını inan veremezsin.Düşünme düzenli olarak beslen akşamları yemek yeme ekmeği bırak şekeri çok az kullan bol bol su iç gerçekten çok işe yarıyo.Ben 10 kilo verdim gerçi ben aşık oldum :grev:sonra gitti kilolarım şimdi almaya çalışıyorum ama alamıyorum.Eminim sen böyle de çook güzelsin milletin ne dediği umrunda olmasın stres de şişiriyo bence kim ne derse desin hiç düşünme inşallah en kısa sürede kurtulursun kilolarından...

hareket

ilaca vereceğiniz para ile bir kan testi yaptırabilirsiniz muhtemelen insülün direnciniz oluşmuş gibi görünüyor...yediğinizden daha fazlasını yakmanız gerekiyor vücudunuzdan 2 kg yağ kaybedebilmek için 7500 kalri açığa çıkarmanız gerekiyor diyet yapmanıza gerek yok şöyle ki gerçekten sık karbondidrat alımını düşük seviyede tutarak şeker ihtiyacınızı kuru incir ve eya erik gibi 3-5 tane ile sınırlandırarak başlayabilirsiniz..size yazılan her maile bir bahanenşiz var bahane aamayın ve mucize beklemeyin bir saatlik yürüyüşle maximum abartarak söylüyorum 500 kalri harcarsınız üstüne gelip evde aa bişey olmaz diyip bi paket diyet bisküvi yersniz sonr da neden zayıflayamıyorum diyet yapmak aç kalmak demek değildir..evde sandayeye 50 kere oturp kalksanız 2 tane şişe alıp kaldırsanız you tube de fıtness egzersizlerini izleseniz hareket etmeden kilo veremeyceğinizi anlarsınız istiyorsanız yaparsınız...kendinize dürüst olun ve başlayın... yediğinizden fazlasını harcayın.. nevra hoca...

kızlar ben 3 gündür dez kullanıyorum 2 kilo gitti hepinize kolay gelsin sonuçları sizinle paylaşıcam

Geri