gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Meleklerim dikkat, karbonhidrat diyetinden körmü olunuyor????

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

karbonhidrat diyeti, karbonhidrat diyeti listesi
    Meleklerim hepimizde kolay ve cabuk zayiflamak isteriz, ama bu bizim saglimizi kaybetmemize yol acmasin.... l
    ütfen önce saglinizi düsünün, saglimiz elimizden gittikten sonra zayiflamisiz ne deyeri varki...
    Öyle deyilmi meleklerim?

ABD'de Boston Beslenme Araştırmaları Merkezi (HNRCA) fazla karbonhidratın kan şekerini yükselttiğini ve yaşlanmayla birlikte gelişen körlüğe (AMD) neden olduğunu belirtti. Uzmanlar sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekti.

kaynak: Sabah

Meleklerim dikkat, karbonhidrat diyetinden körmü olunuyor???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karbonhidrat Destekli Diyet

Karbonhidrat Destekli Diyet

Diyet 3 günlük menü içermektedir. 1 hafta uygulamadan sonra 1 hafta ara veriniz. Diyette küçük değişiklikler yapabilirsiniz! * Makarna, pilav ve hububatlar eş değerdedir. Biri yerine diğeri aynı miktarda yenilebilir. * Et dana, tavuk veya hindi eti olabilir. Yağsız olmalıdır. * Füme etler arasında yağsız olanları seçilmelidir. * Et yerine yağlı olmayan balık yenilebilir. * Patates sebze değil,...
  2. Karbonhidrat rejimi ve diyeti nasıl yapılıyor

Karbonhidrat rejimi ve diyeti nasıl yapılıyor

Karbonhidrat rejimi Karbonhidrat rejimi Hedef: Haftada 3-4 kilo. Günlük kalori: 800 Kcal Yiyerek kilo verebileceğiniz bu rejimi 14 gün boyunca uygulayabilirsiniz. Sabah öğünleri tüm diyet süresince aynı. Diyette önerilen et porsiyonları 200 gram saf ete eşdeğerdir. Tavuk, et ve balığı yağda kızartmayın. Salata olarak domates, salatalık, havuç, marul, kıvırcık, soğan, şalgam, turp, yeşil...
  3. Karbonhidrat Diyeti ile Zayıflayalım Hep Birlikte

Karbonhidrat Diyeti ile Zayıflayalım Hep Birlikte

Arkadaşlar 1,2 yıl önce bu diyeti bana bir arkadaşım söylemişti. Çok kilo aldığı zamanlarda bunu uyguladığını ve eski formuna geldiğini.ve bu diyetle aç kalmadan zayıfladığını belirtmişti. Denemekten ne çıkar diye denemiştim ozaman. 2,3 kilo vermiştim 2 haftada.geçen cuma yine başladım diyete.çünkü artık kilo vermem durmuştu.vücut herşeye alışmıştı.spor bile etki etmiyordu.57'ye...
  4. diyet yaparken dikkat edilmesi gerekenler ne oldugunu bilyormusunuz meleklerim?

diyet yaparken dikkat edilmesi gerekenler ne oldugunu bilyormusunuz meleklerim?

diyet yaparken dikkat edilmesi gerekenler, diyet yaparken neler yenmeli, diyet yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler… Meleklerim diyet yaparken, yemeyi tüm kesip sonrada hemen kilolar gitsin demek hem yalnis hemde cok sagliksiz olur. Aclik hissimizi, sürekli suyla gecistirirsek mesela, bunun bünyemizde ne kadar büyük etkisi oldugunun farkinda...
  5. karbonhidrat diyeti ile kilo verenler

karbonhidrat diyeti ile kilo verenler

karbonhidrat diyeti yapan varsa tecrübelerini paylaşabilirmi. Gerçekten karbonhidrat diyeti ile kilo vermek mümkünmü diyet ne kadar sürüyor ne kadar kilo veriliyor

Sayfayı Paylaş