gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerim Duydunuz mu Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırılmış...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırıldı Tuba Ünsal Hastalığı Nedir

Tuba Ünsal tatile gittiği Londra da rahatsızlandı acilen hastaneye kaldırıldı..Hastalığı Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) olan ünlü oyuncu öldürmeyen ama süründüren bir hastalık olduğunu açıkladı....

Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırıldı

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, tatile gittiği Londra'da hastanelik oldu.

Tatil için geçtiğimiz günlerde Londra'ya giden ünlü oyuncu Tuba Ünsal önceki gün rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı. 4 yıl önce Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) hastalığına yakalandığı ortaya çıkan oyuncu, sevenlerini korkuttu.

Arkadaşlarının geçmiş olsun dileklerine Ünsal, Twitter sayfasından yanıt verdi. Ünsal geçirdiği atağın ardından, "FMF öldürmeyen ama süründüren bir hastalık. Atak sonrası vücudum doğumdan çıkmış gibi sersem" diye yazdı.

Meleklerim Duydunuz mu Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırılmış... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Ünsal los angeles'ta

Tuba Ünsal los angeles'ta

Los Angeles'a gidiyonda bundan bizene ki tuba, yani oyunculuk dersleri almak istiyorsun. Baş rolü kapmak istiyorsun. Bak burada haber oluyorsun. :D TUBA 'DİZİLERDE İSTEDİĞİM ROLDE OLABİLMEK ADINA GEREKİRSE BAŞROLDE OLMAYABİLİRİM' DİYE KONUŞTU! Ünlü oyuncu Tuba Ünsal geçtiğimiz yaz oyunculuk eğitimi almak için gittiği Los Angeles'ta yaptıkları hakkında konuştu. Ünsal şöyle konuştu:...
  2. Tuba Ünsal kimdir

Tuba Ünsal kimdir

tuba ünsal hayatı tuba ünsal kimdir tuba ünsal kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, "Vizontele Tuuba" adlı film ile oyunculuk kariyerinde başarı yakalayan Tuba Ünsal hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Tuba Ünsal 1981, Denizli doğumlu oyuncu, manken. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümünün birinci...
  3. andız pekmezini duydunuz mu melekler?

andız pekmezini duydunuz mu melekler?

Andız pekmezi diye bir pekmez varmış nelere iyi gelir söyleyebilir misiniz bana? Her derde şifa diyorlar doğrumudur? Pahalı mıdır?
  4. Tuba Ünsal boşanıyor

Tuba Ünsal boşanıyor

tuba ünsal boşanıyor tuba ünsal eşi murat pilavneli boşanıyor tuba ünsal boşandı mı haberleri burada arkadaşlar. Güzel oyuncu Tuba Ünsal, uzun zamandır Tuba Ünsal ve kızı haberleriyle ve işiyle magazin dünyasında gündeme geliyordu. Lakin Tuba Ünsal eşi Murat Pilavneli boşanıyor Melek'lerim. Evet Tuba Ünsal boşanıyor ve boşanmak için avukatını görevlendirmiş. Şimdi gelin haberin detaylarına...
  5. Peter Pan Sendromunu Hiç Duydunuz mu Melekler ?

Peter Pan Sendromunu Hiç Duydunuz mu Melekler ?

peter pan sendromu peter pan sendromu nedir Ben bu rahatsızlığı biliyordum melekler, ancak adının peter pan sendromu olduğunu hiç duymamıştım. Bu yazımızda büyük oldukları halde kendilerini çocuk gibi hisseden ve öyle davranan bireylerde görülen bir davranış bozukluğu olan peter pan sendromu hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Peter Pan sendromu, olgun oldukları halde çocukmuş...

Sayfayı Paylaş