gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Meleklerim gebelikte plasentanın aşağıda olması durumu hakkında bilgi isityorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 1,5 aylık hamileyim doktorum bana plesentan biraz aşağıda dedi, orada pek bunun üzerinde durmadım ama eve gelince bu plesenta neden aşağıda olur sorun mu var bana bu konu hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dekolman Plasenta Plasentanın Erken Ayrılması ve Plasentanın aşağıda olmasının nedenleri ve riskleri için BURAYA TIKLAYIN detaylı tüm bilgilere ulaşın.

Meleklerim gebelikte plasentanın aşağıda olması durumu hakkında bilgi isityorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte plasentanın önde olması plasenta previa

Gebelikte plasentanın önde olması plasenta previa

bebeğin eşinin önde olması plasentanın önde olması gebelikte eşin bebeğin eşinin görüntüsü hamilelikte eşin Plasenta bebek ile anne arasındaki besin ve oksijen transferini sağlayan gebeliğin devamı açısından hayati bir organdır. Plasentanın bebeğin doğum yolu üzerine yerleşmesine plasenta previa denir. Gebeliğin henüz başında gebelik ürününü oluşturan hücre topluluğundan plasentayı oluşturmak...
  2. Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında bilgi verin ne olur!

Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında bilgi verin ne olur!

Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında sizden bilgi istiyorum bu sorun olabilir mi Gebelikte Eşin Aşağıda Olması neden kaynaklınıyor ayrıca?
  3. Hamilelikte Eşin Aşağıda Olması Durumu Nedir Ne Demektir ?

Hamilelikte Eşin Aşağıda Olması Durumu Nedir Ne Demektir ?

gebelikte eşin aşağıda olması hamilelikte eşin aşağıda olması Sevgili melekler, hamile bayanların hamilelik sürecinde karşılaştığı sıkıntılar arasında gebelikte eşin aşağıda olması durumu vardır. Biz de bu konuyla ilgili olarak hamilelikte eşin aşağıda olması ile ilgili bir makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.. Plasenta normalde bebeğin doğumunu takiben görevini tamamlayarak yerleşmiş olduğu...
  4. Gebe Meleklerimize Gebelikte Lekelenme Hakkında Bilgiler

Gebe Meleklerimize Gebelikte Lekelenme Hakkında Bilgiler

Gebelikte Lekelenme Nedenleri Nelerdir Gebelik Döneminde Lekelenme Ne Zaman Olur Bebeklerini kucağına almak için gün sayan meleklerimize çok önemli bir konuda bilgi vermek istiyoruz melekler. Gebelikte Lekenlenme Nedenleri hakkında vereceğimiz bu bilgiler bebek bekleyen meleklerimiz için son derece önemli... Hamilelikte beklenen adet tarihi civarında normalden az, lekelenme tarzında...
  5. Gebelikte Kasılmalar Hakkında Bilmeniz Gereken Tüm Bilgiler Burada Melekler!

Gebelikte Kasılmalar Hakkında Bilmeniz Gereken Tüm Bilgiler Burada Melekler!

gebelikte kasılmalar, hamilelikte kasılmalar, doğum kasılmaları Sevgili melekler, gebe meleklerimizin en merak ettiği konulardan biri doğumun son haftalarına denk gelindiğinde gelişebilecek kasılmaların nasıl olacağı, doğum kasılmalarıyla normal sancıların nasıl ayırt edileceğidir. Her kasılmada telaş edilmeli mi, kasılma ağrıları nasıl azaltılır, doğum kasılmaları nasıl anlaşılır, konuyla...

Sayfayı Paylaş