gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerim Hamile Olmadan Bilmeniz Gereken Çok Önemli Birşez Var

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

gebelige hazırlık, gebelik, gebe kalmak için,

Hamile kalmadan önce bu Viedeyoya bakmanizi rica ederiyorum, belki fikriniz degise bilir. Hamilelikten önce beslenmeye, yada nasil Gebe kalirim diye düsünmeden önce, bence bunu bi izleyin.... Karariniz tekrar gözenden gecire bilrisiniz.....

Son düzenleme: 6 Eylül 2012
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hahaha Süper bu ya, tüm babalar kızı olsun ister bu videoyu izlese hahaha
    Eşşek sıpasına bak hahaha

nurrrr bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bende seyretmiştim harika yaaa

4. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede katılıyorum,babalar zaten kızlarına düşkün olurlar.bunu izleyen kesin kızı olsun ister

5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Benim eşimde oğlumun delisi ay bide kızı olsa yer bitirir onu

Meleklerim Hamile Olmadan Bilmeniz Gereken Çok Önemli Birşez Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜnÜn Bellİ Vakİtlerİnde Okunmasi Gereken Çok Önemlİ Dualar

GÜnÜn Bellİ Vakİtlerİnde Okunmasi Gereken Çok Önemlİ Dualar

en önemli dualar önemli dualar hamilelikte okunması gereken çok onemli "Kim sabahladığında üç def'a: أَعُوذُ بِاللهِ السَّمِيعِ الْعَلِيمِ مِنَ الشّيْطَانِ الرّجِيمdiyerek Sûre-i Haşr'ın sonundan üç âyet okursa Allah Teâlâ onun için yetmiş bin melek vazifelendirir, akşama kadar ona duâ ederler, o gün ölürse şehîd olarak ölür, akşamleyin bunu yapan da aynı derecededir." (İmamı Ahmed...
  2. Bilmemiz Gereken Hadisler

Bilmemiz Gereken Hadisler

İnsanlara merhamet... "مَنْ لاَ يَرْحَمِ النَّاسَ لاَ يَرْحَمْهُ اللَّهُ." Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurdu: “İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.” Müslim, Tirmizî Hayra vesile... "اَلدَّالُّ عَلىَ الْخَيْرِ كَفَاعِلِهِ". Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurdu: “Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.” Tirmizî...
  3. Çok Önemli Apartmanda Uymamız Gereken Temizlik Kuralları Nelerdir  ?

Çok Önemli Apartmanda Uymamız Gereken Temizlik Kuralları Nelerdir ?

Apartmanda Uyulması Gereken Temizlik Kuralları Apartmanda Temizlik Kuralları Nelerdir Toplu halde yaşamanın en büyük sorumluluklarından biri temizliktir melekler :) Özellikle büyük şehirlerde apartman yaşantısında başkasının hakkına tecavüz etmeden ortak kurallara uyarak yaşanırsa düzen olur. Aksi halde her kafadan bir ses çıkar, kimse kimseye saygı duymazsa dirlik bozulur. Bu yazımızda...
  4. hamile olma durumu var mıdır?

hamile olma durumu var mıdır?

merhaba arkadaşlar. adetim 10 gün gecikti ve ben iki gün aralıklarla 3 tane idrar testi yaptım. bugunde yaptım hepsınde negatıf cıktı. tek çizgi. dun hastanede de idrar yapıldı negatif çıktı hamile belirtileri yok, mide bulantısı kusma gıbı sadece karın ağrısı, kasık ağrısı var. hamile olma gibi bir durum varmıdır? 10 gun adet gecikmesinde idrarda belli olmazmı? teşekkürler.
  5. Gebelikte Kasılmalar Hakkında Bilmeniz Gereken Tüm Bilgiler Burada Melekler!

Gebelikte Kasılmalar Hakkında Bilmeniz Gereken Tüm Bilgiler Burada Melekler!

gebelikte kasılmalar, hamilelikte kasılmalar, doğum kasılmaları Sevgili melekler, gebe meleklerimizin en merak ettiği konulardan biri doğumun son haftalarına denk gelindiğinde gelişebilecek kasılmaların nasıl olacağı, doğum kasılmalarıyla normal sancıların nasıl ayırt edileceğidir. Her kasılmada telaş edilmeli mi, kasılma ağrıları nasıl azaltılır, doğum kasılmaları nasıl anlaşılır, konuyla...

Sayfayı Paylaş