gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

meleklerım haydı gelmeyen meleklerımıze mektup yazalım

Konu, 'Gebelik' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

:a038:İçimde hasretin öylesine büyüdü ki yorgun yüreğim artık taşıyamaz oldu…İçimde fırtınalar kopar, yüreğim feryat ederken kimse duymadı sessiz çığlıklarımı..hiçkimse anlamadı hasretinin verdiği ızdırabı…meraklı sorular yarama tuz basarcasına yaktı içimi ve içi boş teselliler dindirmedi yürek yangınımı.. Kızmadım hiç kimseye bitanem..onlar bilemezler ki sensiz olmak ne demek…sensizliğin çaresizliğini bilemezler kii…kızmadım…ama kırıldım paramparça oldu yüreğim… Yavrularını koklayan insanlar gördüm..gözlerindeki sevinci seyrettim…kıskandım…
    Yeni doğmuş süt kokulu yavrular gördüm çaresiz ve annesine muhtaç..annesi kucağına alınca huzurlu ve güvenli..
    Ben de o bebekler kadar çaresiz ve sana muhtacım bebeğim…Her gün varlığının hayaliyle yaşıyor her an sana kavuşacağım günün gelmesi için dua ediyorum… N’olur artık anneni bekletme..gel bebeğim..artık gel..sensiz bu dünyanın hiçbir anlamı yok..senin kokun dolduracak içimdeki boşluğu..senin minik ellerin silecek mutluluk gözyaşımı…senin gülüşün aydınlatacak karanlık dünyamı..ve sen geldiğinde işte o zaman ben tamam olucam
    sana anlatacak hikayeler biriktiriyorum..sana söylicek niniler öğreniyorum...zorlularla dolu bu dünya denen yerde senin mutluluğunun hayalini kuruyorum bebeğim..Annen seni çok seviyor BİTANEM lütfen artık gel

yüsra_yüsra ve Mevlana bunu beğendi.
  2. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    butun gece uyumadım meleklerım agladım agladım yazdım gelmeyen tembel bebegıme sızde yazın meleklerım yannız bırakmayın benı ltfn

3. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
  4. Mevlana

Mevlana Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    860
    Ödül Puanları:
    113
    Cnm okurke gozlerim doldu cok icten bu yazdiklarin umarim melegimiz tez zamanda gelir

5. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    evet canım ıcım yanıo psılkolojm cok bozuldu

6. Mevlana

Mevlana Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    860
    Ödül Puanları:
    113
    Melegim yanimda yoksun fakat yanimda olmadigin halde bile annen seni cok ozluyor biliyormusun sana kiyafetlere bakiyor elime aliyorum seni hayal ediyorum icim cok yaniyor kimseye anlatamiyorum seni nasil arzuladigimi yanima gel lutfen artik daha fazla bekletme bizi..kokunu icime cekmek istiyorum sen gel seni icimdeki butun sevgiyle buyutecegim..etrafimda birsuru anne ve bebekleri kendimi okadar garip hissediyorumki..neolursun bebegim gel artik gel bak sen gel sana yemin ederimki dunyanin en mutlu cocugu edecegiz seni senin o mis mis tenini öpüyorum

yüsra_yüsra bunu beğendi.
  7. Mevlana

Mevlana Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    860
    Ödül Puanları:
    113
    Seni cok iyi anliyorum cnm bende melegime mektup yazdim fakat elden bisey gelmiyor beklememiz lazim

meleklerım haydı gelmeyen meleklerımıze mektup yazalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğmamış meleklerınıze mektup yazın.

doğmamış meleklerınıze mektup yazın.

kürtaj olan bebeğin mektubu video BebeĞİm Benİm , Olurda Hanİ BİrgÜn Bana Gelİrsen Avazim Çikana Kadar BaĞirip Herkeze Duyuracam .annee Oluyorum ,bebeĞİm Gelİyor.anneme Haber VereceĞİm ''anne Bende Anne Oluyorum'' Dİye. Sonra İkİ Yildir Senİ Bikmadan Beklİyen Babana Haber VereceĞİm SÜprİzler Yaparak.kİm Bİlİr Belkİ AĞliyacaĞim Ama Mutlulukdan Olacak BebeĞİm.bu Sefer Goz YaŞlarim YanaĞimi...
  2. 12 Diyet Hatanız burada meleklerim

12 Diyet Hatanız burada meleklerim

Sürekli diyette olduğunuz halde bir türlü zayıflayamıyor musunuz? İşte buna sebep olabilecek yanlışlar.. Hızlı diyetlere güvenmek Bir haftada 10 kilo zayıflayacağınızı vadeden hiç birşey yemediğiniz sadece greyfurt ya da lahana içeren diyetlere aldanmayın. İlk önce yemediğiniz için zayıflıyor gibi görünseniz de gerçekte, sadece birkaç kalori ile beslendiğiniz için metabolizmanız yavaş...
  3. Meleğimsin....

Meleğimsin....

Susma ,,, ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla duyar duymaz uyanırım ,,, bilirsin ! Ama aramazsın ,,, iyi bilirim ! Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Bendim... Senin için senden geçtim Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana...
  4. Dila Hanım Romanının Özeti Burada Melekler

Dila Hanım Romanının Özeti Burada Melekler

Dila Hanım Kitap Özeti Özet Dila Hanım Romanı Türk filmi izlemiş olup ta Türkan Şoray ile Kadir İnanır'ın karşılıklı oynadığı ve sonunda Kadir İnanır'ın vurulduğu filmi izlemeyeniniz var mıdır acaba :D:D Türk sinemasının klasikleri arasına girmiş olan Dila Hanım, ünlü yazarımız Necati Cumalı'nın harika bir romanı. Şu günlerde dizi film olarak ekranlara gelmesi planlanan Dila Hanım kitap...
  5. Meleklerim

Meleklerim

Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak...

Sayfayı Paylaş