gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Meleklerim, hepínize hayirli huzurlu ve gönlünüzce gececek bir yil diliyorum...

Konu, 'Çöplük' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Meleklerim,

hepinize hayirli, huzurlu, mutlu ve gönlünüzce gececek bir yil diliyorum.
    Rabbim hakkinizda herseyin hayirlisini nasip etsin, ve pisman olacaginiz kararlar verditmesin.
    Saglikli ve mutlu olun emi... :oppucuk:

Allaha c.c. emanet olun.

sevgilerimle

cücük:yumurta:

nese355, gülfem_MG ve SadmiN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aynı dileklere katılıyorum Cücük :tik:

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Herkese iyi yıllar kızlar :) Rabbim sağlıklı huzurlu yıllar versin.:cheer2::cheer2::cheer2:

yupisyupisyupis

4. cücük

cücük Forum Okuru

amin canim insallah

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim önce sağlık sonra huzur ve ailenizle birlikte mutluluk nasip etsin sizlere :)

Hepi niv year :D:D

6. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Herkese mutlu sağlıklı uzun yıllar sevdikleriyle..:)

7. cücük

cücük Forum Okuru

Meleklerim, hepínize hayirli huzurlu ve gönlünüzce gececek bir yil diliyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayırlı ve huzurlu Ramazanlar!

hayırlı ve huzurlu Ramazanlar!

Mübarek Ramazan ayı, çok şereflidir. Bu ayda yapılan, nafile namaz, zikir, sadaka ve bütün nafile ibadetlere verilen sevap, başka aylarda yapılan farzlar gibidir. Bu ayda yapılan bir farz, başka aylarda yapılan yetmiş farz gibidir. Bu ayda bir oruçluya iftar verenin günahları affolur. Cehennemden azat olur. O oruçlunun sevabı kadar, ayrıca buna da sevap verilir. O oruçlunun sevabı hiç azalmaz....
  2. Rafet El Roman - Bir Melek Diliyorum

Rafet El Roman - Bir Melek Diliyorum

rafet el roman bir melek arıyorum rafet el roman dileniyorum Bir baba oğluna sarılmış ağlıyor Bir ana kucağında bebeği dileniyor Hayat acımasız soğuk ve zalim Haksız ve hain bazı insanlara Talih zamanla döner dolaşır Seni de bulur, verir ya alır Bir melek diliyorum tanrıdan muhtaçlara Çaresiz, yuvasız aç susuz çocuklara Bir melek diliyorum sevgiden yoksunlara Suçsuz olan esirlere, mahkumlara,...
  3. 20 Adımda Huzurlu Bir Yaşam...

20 Adımda Huzurlu Bir Yaşam...

Gündelik sıkıntılar ve streslere boyun eğerek hayatı kendinize ve çevrenizdekilere zindan etmeyin. Yüzünüzde çıkan bir sivilceyi, aldığınız birkaç kiloyu kafanıza takıp strese davetiye göndermeyin. Tüm bunların yerine önerilerimize kulak verin ve size vereceğimiz 20 ipucu ile huzuru yakalayın!... 1- Kusursuz olmaya çalışmayın. Unutmayın ki dünyada hiçbir şey mükemmel ve kusursuz değil....
  4. huzurlu ve mutlu bir yaşam evde başlar...

huzurlu ve mutlu bir yaşam evde başlar...

Herkesin ideali huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektir. '100 Sorun 100 Çözüm' adlı çalışma, ev hayatındaki sorunlara çözüm üretiyor. İşte evdeki bazı problemler ve denenmiş çareler. ABD'de 70 profesör tarafından hazırlanan "100 Sorun 100 Çözüm" adlı çalışmada, Feng Şui ustalarından da öğütler alınmış. Özellikle ev ortamının sıkıcılığına çare bulmak isteyen uzmanlar,...
  5. Bir yilin en iyi resimleri...

Bir yilin en iyi resimleri...

Bir yilin yine sonuna dogru geliyoruz, iste bu yil icin National Geographic Uluslararasi Fotoraf yarismasindan bir kac resimleri sizlerin begenisinie sunuyorum... Yarismaya katilim 30 Kasim´da sona eriyor... National Geographic sitesine girerek sizlerde birinciyi belirlemek icin katkida bulunabilirsiniz...

Sayfayı Paylaş