gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Meleklerim Islak Kurabiye Tarifi verecek var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam, bana güzel ve lezzetli bir Islak Kurabiye nasıl yapılır bunun tarifi gerekmekte. Miktarlarınıda güncel kaşıkla yada bardakla yazarsanız sevinirim Öyle kaç grk kilo vs ile uğraşmak istemiyorum açıkçası. Sevgiler.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    afiyet olsun sevgilerle

Meleklerim Islak Kurabiye Tarifi verecek var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kakaolu Islak Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Kakaolu Islak Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

gebelik ıslak kurabiye MALZEMELER 1 paket margarin 3 çorba kaşığı kakao 2 adet yumurta 1 su bardağı şeker 1 paket kabartma tozu şerbeti içi: 1 su bardağı şeker 2 su bardağı soğuk su HAZIRLANIŞI Bütün malzemeler karıştırılıp yumuşak bir hamur yapılır sıcak fırından çıktıktan sonra soğuk şerbete batırılıp çıkarılır üstüne hindistan cevizi serpilir
  2. Semizotu salatası tarifi var mı melekler

Semizotu salatası tarifi var mı melekler

Arkadaşlarım semiz otu özellikle diğer yetiştirilen yeşilliklerden vs dha iyi gibi geliyor bana daha doğal daha yararlı. Şimdi bunun eskiden annem bize bi salatasını yapardı böyle parmaklarımızı yerdik. Yahu bende bu saatte salata diyorsam yandık akşam 7 den sonra açacak oruç :D:D Semizotu salatası tarifini veren meleğe burdan bi dua okuyacağım. :)
  3. Krep Tatlısı Tarifi var mı melekler mekanı

Krep Tatlısı Tarifi var mı melekler mekanı

Krep tatlısı tarifi lazım bu tatlının yapılışı ve içinde hangi malzemelerin olduğunu nasıl yapıldığının da anlatıldığı bir kaç bişey yazabilir misiniz lütfen.
  4. kakaolu ıslak kurabiye tarifi

kakaolu ıslak kurabiye tarifi

kakaolu kurabiye ıslak kurabiye tarifi malzemeleri nasıl yapılır hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler size çok güzel bir kurabiye tarifi vercem mutlaka deneyinn kakaolu ıslak kurabiye ıslak kurabiyede olurmu demeyin olur :D:D bende yeni duydum daha öncede prenses kurabiyesi tarifi vardı sitede onuda ilk duymuştumm tadına baktım güzeldii bunuda ilk defa duyuyorumm çokta...
  5. yılbaşı için kurabiye tarifleri var mı ?

yılbaşı için kurabiye tarifleri var mı ?

Kızlar acilen kurabiye tarifi istiyorum.Yolbaşına özel birşeyler olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler... :)

Sayfayı Paylaş