gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerim İşte Çok Cici Bebek Patiği Modelleri...

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Bebek Patiği Modelleri Şirin Bebek Patiği Modelleri

Bebeğinizin yumuşacık ayaklarını tahrişlere karşı korumak için onlara ciltlerine zarar vermeyecek ve ayaklarını ısıtacak örgü patikler örmek istiyorsanız bu modellere mutlaka bakmalısınız.İşte cici mi cici bebek Patiği modelleri burada....Buradan da bebek örgü şapkalarına ulaşabilirsiniz...

2. İhvan28

İhvan28 Forum Okuru

off çok tatlı patiklerrr yaa :))

Meleklerim İşte Çok Cici Bebek Patiği Modelleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

anlatımlı tığ işi patik modelleri anlatımlı tığ işi bebek patikleri tek tığla patik modelleri bebek patikleri Yapımı çok kolay bebek patikleri.Günde iki çift birden yapabilirsiniz.Resimlerle tek tek anlattığım için,detaya girmiyorum.Bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz.
  2. Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

örgü bebek patiği bebek patiği modeli el örgüsü bebek patiği Bu konumuzda sizlere şirin mi şirin bir çift bebek patiği örneği veriyoruz melekler :) Bu patikler öyle güzel örülmüş ki, bebeğinize giydirdiğinizde sanki ayağında ayakkabı varmış izlenimi veriyor. Şimdi geçelinm bu güzel patiklerin yapılışına :tik: Beden: 0-1 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El...
  3. Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Tığ İşi Bebek Patikleri Tığ İşi Bebek Patik Modelleri Merhaba bayanlar, bu yazımızda tığ işi bebek patiği örneklerini inceleyebilir, bu örnekleri kendi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin… Bu cici patik modelleri yanında burada da örgü bebek yelek modelleri bulunmakta...
  4. Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler

Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler

Ponponlu Bebek Patik Modelleri- Ponponlu örgü işlerini çok beğeniyor ve sevimli buluyorum. Siz de beğeniyorsanız sizler için bu yazımızda bebekler için ponpon süslemeli örgü patik modellerini paylaşmak istiyorum. Kışın minicik ayakları sıcacık kalsın üşümesin istiyorsanız işte en güzel rengarenk model model örgü bebek patikleri. Bebek örgülerini süslemeleri ile daha bir seviyorum. Sıradan...
  5. Çilekli çok şirin bebek patikleri

Çilekli çok şirin bebek patikleri

Bebekler daha doğmadan onun için yapılan hazırlıklar için de yer alan bebek örgü modelleri, bebeğin cinsiyetine göre farklı renk ve modeller ile kış ayların da çok kullanışlı oluyor. Özellikle bebek patik modelleri, onların minik ayaklarını sıcacık tutarken hastalıklara karşı da koruma altına alıyor. Tabi bu kadarla da kalmıyor ve bebek patik modelleri onların kıyafetlerini tamamlayan şirin...

Sayfayı Paylaş