gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Meleklerim korkularınız nelerdir haydi herkes en büyük korkusunu paylaşsın???

Konu, 'Kadınlar' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

Evet meleklerim hepimizin muhakkaki korkuları vardır hepimiz tabiki en başta YÜCE RABBİMİZDEN korkarız peki daha sonra korkularınız nelerdir???Mesela ben yalovada yaşadığım 17ağustos depreminden sonra karanlıktan çok korkuyorum kızlar.:uhu:

2. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    doğa üstü yaratılmış olanlar örneğin 3 harflililer gibi ayyy çok tırsarımmm

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    benım valla en büyük korkum allah öbür tarafı düşünüyomda valla bazen kabusla uyanıyorum :) Rabbim bizi ıslah etsin ve affetsin çok zayıfız insanoğlu .

cagla4277 ve ASLIMOZUM bunu beğendi.
  4. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    aynen bende çok korkarım 3harflilerdenoyüzden her namazımdan sonra ALLAHIM görünür görünmezlerin şerrinden sana sığınırım dye.

5. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Doğru söylüyosun özgülüm ben eskiden çok fazla düşünmezdim ama babamla babannemi 40gün arayla kaybedince gerçekten çok sarsıldım bende artık haddinden fazla düşünüyorum tüylerim diken diken oluyor nasıl çıkıcaz rabbimin karşısına

6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bendım çoğu geceler özellikle 1 senedir aklıma düşüyo çağlacım daralıyorum korkuyorum kendıme kızdığım zaman çok oluyo tam anlamıyla müslümanlığı yaşamıyoruz ya yaşıyoruz desem yalan sölicem yanı elhamdülillah müslümanız diyoruz ama bu yetrli değil rabbim bize öle kolaylıkla cenneti sunmuş biz zor olanı cehennemi kazanıyoruz.inş.müslüman olarak vefat ederiz.

cagla4277 bunu beğendi.
  7. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    korksakda korkmasayda o ghercekle yüzyüze gelcez kızlar o yüzden ölümü düşünerek yaşarsak belki azaltırız o korkumuzu yaptıklarımızdan korkmaz hale geliriz..amma benim en büyük korkum fare çünkü kötü bi anım var o hayvanla

cagla4277 bunu beğendi.
  8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    491
    Ödül Puanları:
    63
    bende şehadet getiremeden ölmekten ani ölümden korkuyorum allahım mümin olarak ölmeyi nasip etsin bide öbür dünya ile ilgili değil ama en çok arıdan korkarım depremmiş başka bişeymiş korkmam ....

cagla4277 bunu beğendi.
  9. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben i çok şeyden korkar oldum o yüzden panik atak başladı bende eşime annem babama bişey olacak korkusu kendime ölecem korkusu kötü bişy korkualrla yaşamak ha bide 3 harflilerden korkuyorum bide hırsızdan

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Evlatlarıma birşey olacak diye çok korkuyorum. Rabbim kimsenin evladının acısını göstermesin bizleri evlatlarımızla imtihan etmesin

cagla4277 bunu beğendi.
  11. Emelkakac

Emelkakac Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Annemi kaybetmekten korkuyorum :( hasta filanda değil ama çocuklarımı onunla büyütememkten benim annanemi sevdiğim onu sevememelerinden korkuyorum.Allah onu başımdan eksik etmesin.

12. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    aminnnnnnnn canımya :( bende gerçekten korkuyorumm

13. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Amin ALLAH onları başımızdan eksik etmesin bende canımya bebeğimin sorumluluğunu alırken annemtüm eksiklerimde yol gösterir bana onsuz elimm ayağıma dolanır o benim herşeyim

14. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    birtek ahirttimden korkuyorum, Kabir azabindan Allahtan...

15. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Amim Mawim ALLAH kimseyi evlatlarıyla sevdikleriyle imtihan etsin ALLAH evlatlarını sana bağışlasın inşallah
    yorumun için teşekkürler ağzına sağlık:D

Meleklerim korkularınız nelerdir haydi herkes en büyük korkusunu paylaşsın??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eğitimde en büyük  engel korkudur

eğitimde en büyük engel korkudur

Eğitim sadece gelişen çağa ayak uydurmak için değil, aynı zamanda insanın kendini gerçekleştirme isteğini tatmin için de çok önemli bir araçtır. İnsan basit bedensel ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra kendini topluma kabul ettirme ve sevdirme ihtiyacını hisseder. Bu da ancak iyi bir eğitim sonucu oluşan kendine güven ile gerçekleşir. Yaşadığımız çevre ve aldığımız eğitim bizi biz yapan yapı...
  2. korku

korku

korku ....bırşeylerden korkmak..karanlıktan,sesızlıkten,yanlızlıktan..vs...
  3. burçlara göre en büyük korkular...

burçlara göre en büyük korkular...

Güçsüz kalmak, belaya bulaşmak, yalnız kalmak... İşte burçlara göre en büyük korkular... KOÇ: Etkinliği, atılganlığı, kendine aşırı güven ve aceleciliği ile bilinen Koç burcunun en büyük korkusu kendine bir hedef bulamamak ve etrafında fikirlerini paylaşacak insanların olmaması. BOĞA: Amaca bağlılığından ve sadakatinden ödün vermeyen boğa burcu insanı dış sebeplerden dolayı...
  4. Burçların En Büyük Korkuları

Burçların En Büyük Korkuları

en çapkın burç çapkın burçlar en capkın burclar burç kadını KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu. BOĞA : Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu. İKİZLER : Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu YENGEÇ : Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu ASLAN : İzleyici...
  5. Melekler sizi en çok korkutan ve etkileyen korku filmi nedir ????

Melekler sizi en çok korkutan ve etkileyen korku filmi nedir ????

kızlar yorumlarınızı bekliyorum ?????benim en etkilendiğim korku kapanı serileri.....

Sayfayı Paylaş