meleklerim lütfen dikkattt!!!!

Ce: meleklerim lütfen dikkattt!!!!

bu gercekten önemlı bı konu her konuya mesaj yazılırsa indexlenmiş olur konu ve google aramalarında bizim forum sıtemiz cıkar herkes bu konuya duyarlı olmalı bence

canim bnde sana kesinlikle katiliyorum bu sadece dert kosesinde degil her konu icin gecerli olmalii,bnde farkettim konuyu acan daha cok lutfen herkes gordugu mesaji cvplasin bizler bugun birbirimize destek vermek icin paylasmak icn burdayizz,birbirimizi yanliz birakmayalimm,

evet arkadaşlar çok doğru bir düşünce iyisiyle veya kötüsüyle yorum yaparsak çok daha iyi olur

nurosvki çok tesekkürler bu paylasımın için kesinlikke herseyi açıklayan tek söz bu arada çok yeniyim bana yardımcı olursanız sevinirim

bende katılıyorum hatta benim üzüldüğüm bir konuydu bu ama ben söyleyemedim bana düşmez diye benim foruma üye olmamın bir nedenide budur okumayı seviyorum çünkü bir konuyu okumadan asla yorum yazmam elimden geldiği kadar okuyup yorum yapmaya çalışıyorum teşekkür ederim ecelin...

adminlerim ve sayın mc bizim meleklerimiz çok çalışkandır..eminimki bu önerileri asla kulakarkası etmeyeceklerdir.SAYGILARIMLA...

Cevap: meleklerim lütfen dikkattt!!!!

haklısın ama öyle dertleri varki herkesin küçük olduğum için ve tecrübeli olamdığım için bişi yazamıyorum ama hepinize sabır diliyorum çok üzülüyorum durumunuza ALLAH yardım etsin... aslında benimde derdim var yazıcaktım ama sizin dertlerinizi görünce yazmaya utandım ve ders aldım kimse için hele bi erkek için bi daha asla ağlamıcam...teşekkür ederim hepinize...melekler

Geri