gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerim şimdi ne yapmalı bu iki haylazı :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Ne oluyor orda bakim :D:D

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve SadmiN bunu beğendi.
  2. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
  3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    süper ya :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
Meleklerim şimdi ne yapmalı bu iki haylazı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şimdi ben ne yapmalıyım...

şimdi ben ne yapmalıyım...

:18:merhaba arkadaşlar.derdim büyük bana göre lise öğrencisi oğlum birden okulu bıraktığını açıkladı.şoklar içinde yaşıyorum 3 gündür.tabi bundan sonra herşey üst üstte geldi ağlamaktan gözlerim kapandı şimdi.ne yaptıysak yok gitmeyecem diyor.evdeki huzursuzlukta cabası.şimdi ben ne yapacamı bilmeden öle bakıyom ben.eve sığamaz oldum sıkıntıdan.sizce şimdi ben ne yapmalıyım.:18:
  2. İki sigorta numarası olanlar neler yapmalı?

İki sigorta numarası olanlar neler yapmalı?

ssk numara birleştirme sigorta birleştirme dilekçesi sigorta numarası Arkadaşlar öncelikle sigorta hizmet sürelerinizin aynı ildemi olduğuna dikkat etmelisiniz.. Şayet aynı ilde ise Bağlı bulunduğunuz İhtiyarlık sigorta kurumuna dilekçe ile başvurup, isteğinizi belirtin. Bilgisayar ortamında gerekli birleştirme yapılıp size bilgisi yazılı olarak bildirilecektir. Farklı şehirlerde...
  3. kilo veremiyorum ne yapmalıyım? melekler

kilo veremiyorum ne yapmalıyım? melekler

kilo vermem durdu ne yapmalıyım öncelikle merhaba. diyet hakkında araştırma yaparken sitenize rastladım ve kayıt oldum. 21 yaşında 164 boy 64 kiloyum. bundan 2 ay önce fitnessa başlamıştım 1 ay boyunca devam ettim ve bir ay sonunda 2 kilo almış olduğumu gördüm fakat 23 cmlik bir incelme de olmuştu. sonra bir ay sporu bıraktım ve diyete başladım ve evde kendimce egzersiz yaptım. sonuç 72...
  4. İkiz bebeklerim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

İkiz bebeklerim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

ikiz bebeklere nasıl hamile kalınır,ikiz hamileliği nasıl olur,ikizlere nasıl gebe kalınır,ikiz bebek olması için ne yapmalı,ikiz bebekler hakkında bilgiler İkiz bebek olması için ne yapabiliriz? Bu şansı nasıl arttırabiliriz? şeklinde sorular bazen gebelik planlayan çiftlerden gelmektedir. Bazı çiftler ikiz bebekleri olmasını isterler ve bu şansı arttırmak için yöntemler ararlar. İkiz...

Sayfayı Paylaş