gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Meleklerim sorum :hamileliğin kaçıncı haftasında mide bulantısı olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hani hamileliğin belli bi ayında kişiye göre değişsede genelde ay tutuyordu. Böyle böğürme ve yemeklerden tiskinme durumu vardı acaba bu tam olarak ortalama hangi ayda meydana gelmekte...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. eflatun_84

eflatun_84 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende tam bunun üzerine bir başlık açacaktım 7+1 hamileyim geçen haftaya kadar bişeyim yoktu 1 haftadır ölüyorum baş dönmesi uyku vs.herşey bir yana sanki aynı anda milyonlarca yemek kokusunu ve daha birsürü kokuyu alıyorum maskeyle gezecem artık bu kokulara hassasiyeti nasıl yenicem
    mide bulantısından sadece şeftali yiyebiliyorum tuzlu çubuk birde patates haşlaması çok iyi geliyo ama sonra yine başlıyor :((
    üstelik çalışıyorum resmen hayatım bitti şu kokulara olan hassasiyetin bi çözümü yokmu arkadaşlar :((

Meleklerim sorum :hamileliğin kaçıncı haftasında mide bulantısı olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte mide bulantısı azaltmak için…

Hamilelikte mide bulantısı azaltmak için…

hamilelikte mide bulantısı hamilelikte mide bulantısı hapı gebelikte bulantı hapı gebelikte bulantisi bulantı hapları Hamilelerin en büyük sıkıntılarından biri de mide bulantılarıdır. Mide bulantıları gebeliğin 5.-6. haftasında başlıyor ve daha çok sabahları görülüyor. Bu bulantılar ilk 3 ay devam edip daha sonra azalıyor. Bulantıların şiddeti gebeler arasında farklılık gösterebiliyor....
  2. Sabahları Mide Bulantısı Neden Olur

Sabahları Mide Bulantısı Neden Olur

Sabahları Mide Bulantısı Neden Olur lütfen Sabahları Mide Bulantısı Neden Olur yazın her sabah midem bulanıyor yaa
  3. Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada  başlıyor?

Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada başlıyor?

gebelik belirtisi kaçıncı haftada başlar,adetten önce gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri nasıl olur,hamile olduğunuzu nasıl anladınız,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler hamilelik belirtileri nasıl başlar, Hamilelik belirtileri kaçıncı ayda başlar, Hamilelik belirtileri hakkında bilgi Gebe olduğunuzu ne kadar erken öğrenilirse , gebelik ile ilgili bakıma o kadar erken...
  4. Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar?

Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar?

Hamilelikte en fazla şikayet edilenlerden biri de mide bulantısı ve kusmalardır. Peki hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar, çözümleri nelerdir?Gebelikte mide bulantısı en sık görülen şikayetlerden birisidir. Hamileliğin ilk aylarında %70-80 oranında görülen bir şikayettir. Mide bulantısının başlıca sebebi hamileliğe bağlı artan gebelik hormonlarıdır. Özellikle B-HCG hormonundaki...
  5. Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Merhaba arkadaşlar adetime 10 gün var dün ve bugün burnum da hafif bir kanama oldu yaklaşık 15 gündür de göğüslerimde ağrı var ve bu ağrı hala devam ediyor sizce hamile olabilir miyim bu şekilde benzer belirtiler yaşayan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş