gebe
  1. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

meleklerim yardım edin lütfennnnn

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında eyvallah_21 tarafından paylaşıldı.

meleklerim çok yakında sözlümün doğum günü var geçen doğum gününü dışarıda kutlamıştık fakat şimdikini onun evinde kutlamak istiyorum ve onu şaşırmak istiyorum.. ne yapabilirim farklı fikirleriniz mutlaka vardır size güveniyorum lütfen yardımcı olun bana... onu hem çok şaşırmak hemde çok mutlu etmek istiyorum :d040:

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Klasik dogum gunu suprizleri var ,bu konuda cok parlak bir fikrim yok.Evinde supriz parti yapabilirsin de biraz zor olur.Onun arkadaslari,senin arkadaslarin vs hep birlikte kutlayabilirsiniz.

3. hayattt

hayattt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence o gelmeden ewe git we onun gelmesini bekle kapıdan girdiği gibi kapının girişine mumlarla ikinizinde baş harflerini yaz ayrıca duvarlar weya yere filan küçük notlar yapıştır seni seviyorum gibi ufak sözcükler oturma odasına girdiği gibide pasta elinde bekle onu istersen aileside olsun istersen ikiniz birlikte olun hediye filan yapma bence en gzl hediye birlikte olmanız şimdiden d.günü kutlu olsun allah hiç ayırmasın :d

4. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim tatlım fikrini değerlendireceğim...:)
    hadi melekler başka farklı düşüncesi olan yok mu gerçekten ihtiyacım var önerilerinize :salıncak:

6. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ona evinde güzel bi masa hazırlaya bilirsin

7. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benden de küçük bi fikir onun gelmesine yakın hatta pencereden falan geldiğini gördğnde merdivenden itibaren notları koymaya başla düşünsene merdivenleri heyecanla cıktığını kapıyı telaşla actığını falan:D

meleklerim yardım edin lütfennnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler yardım edin :D

melekler yardım edin :D

:dancing:ben hamileyim ve allah izin verirse bi oğlum olucak.oğluma değişik ve soyadımıza uygun isim arıyoruz lütfen yardımcı olun bana :baby: bu arada soyadım azat melekler hadi bakalım mesajlarınızı bekliyorum :)
  2. sivilcelerimi geçirmek istiyorum yardım edin meleklerim

sivilcelerimi geçirmek istiyorum yardım edin meleklerim

sivilcelerimi geçirmek istiyorum sivilce ve akneler için öneriler ne kullanmalıyız sivilce ürünleri hakkında herşey burada melekler Yardım edin meleklerim bana,malum 17 yaş genci olarak sivilcelerim var ve artık gitsinler bitsinler istiyorum.Hiç böyle uzun süre kalmazlardı aslında okul sınav bitince geçerlerdi ama geçmedi kaldı meretler vallahi.Önerilerinize ihtiyacım var benimde :tik:...
  3. yardım edın melekler:)

yardım edın melekler:)

ben cok kararsız kaldım köşeli koltuk takımı mı alsam yoksa klasık koltuk takımızdan mıı aama köşelide cok ısıtıyorum ama kullanışlımıı:( yardımlarınızı beklıyorumm
  4. melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

Öncelikle lütfen uzun ama okuyun çok ihtiyacım var bunalımdayım:(( siteye yeni üye oldum. Aylardır içimi sıkan durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen nisanda tanıştık onunla önceden hep bana bakıyordu zaten de çok yakışıklıydı ben de çok etkilenmiştim bir gün kantinde otururken yanımdaki arkadaşım gidince yanıma geldi ve tanıştık dersten sonra da oturup konuştuk. Rüya gibiydi çok özel, çok...
  5. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Sayfayı Paylaş