gebe
  1. yrdmedin

yrdmedin Forum Okuru

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında yrdmedin tarafından paylaşıldı.

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin Sevgilimle geçen hafta korumasız şekilde birlikte olduk. Tam anlamı ile onun oldum içe doğru boşalma olmadı ama ondan sıvı gelioyrdu ucundan acaba diyorum ki bundan dolayı benim halime kalma riskim var mı ya kızlar bu zevk suyumudun nedir ondan dolayı hamile kalmış olabilir miyim ne zaman tahlil yaptırayım ? Birde diyelim ki hamilelik oluşabilir ve oluştu diyelim benim ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sizlere dua edeceğim. Bir dahada zaten böyle bişey yapmayacağım allah affetsin :S CEvaplarınızı bekliyorum. Birde bu hamilelikle alakalı ertesi gün hapımı ne varmış onun hakkında da bana bilgi verin ya lütfen. Nerden bulabilirim hamile isem kullansam olur mu tşk.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Erkeklerin zevk suyundada sperm olduğu için hamile kalma riski her zaman vardır. Diyelim ki hamilelik oluştu ve bize ne yapmanız konusun da soru soruyorsunuz.. Bu konuda bizim sizi yönlendirme gibi durumumuz olamaz buna tamemen siz karar verecek ve onu uygulayacaksınız hatta bu konuda uzmandan yardımda isterseniz alabilirsiniz...

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S
  2. melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

Öncelikle lütfen uzun ama okuyun çok ihtiyacım var bunalımdayım:(( siteye yeni üye oldum. Aylardır içimi sıkan durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen nisanda tanıştık onunla önceden hep bana bakıyordu zaten de çok yakışıklıydı ben de çok etkilenmiştim bir gün kantinde otururken yanımdaki arkadaşım gidince yanıma geldi ve tanıştık dersten sonra da oturup konuştuk. Rüya gibiydi çok özel, çok...
  3. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  4. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar
  5. Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?

Sayfayı Paylaş