gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

meleklerime bir demet beyaz gül

Konu, 'Kadınca' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Saflığı temsil eden beyaz güller [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederiz ablam

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler ablam emeğine sağlık:)

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  5. *gözde*

*gözde* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler beyaz gülleri çok severi

meleklerime bir demet beyaz gül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırmızı Gül Demet Demet

Kırmızı Gül Demet Demet

Kırmızı gül demet demet, Sevda değil bir alamet, Balam nenni, yavrum nenni Gitti gelmez ol muhannet Şol revanda balam kaldı, Yavrum kaldı, balam nenni... Nenni ya! Nenni ki nenni!. Yavrum nenni! Bir demet kırmızı gülle gelen nenni!. Nasıl oluyor derseniz, türkünün dilini açmak gerek... Varıp sormak gerek türküye : ''Ey türkü nedir bu demet demet kırmızı gül ve de nenni!....
  2. Gül Beyaz Gülüm

Gül Beyaz Gülüm

Seviyorum seni. Uçsuz bucaksız bir nehir gibi sana akıyorum. Gülüşlerini gördükçe çağlıyor umutlarım.İçimdeki tüm acılar eriyor sanki. Uçurumun kenarında nefes alırken acıya inat sana tutunuyorum. Hayata sımsıkı sarılıyorum.Baharlar nedense daha güzel. Rengarenk herşey. Her cicekte senin güzelliğini temaşa ediyor gözlerim. Karanlıklarda boğulurken şimdi yıldızlara gülümsüyor çocuksu yüzüm....
  3. Beyaz Gül

Beyaz Gül

tomurcuk beyaz gül Beyaz bir gülde tomurcuğa durmuştu umutlar. Çiğ düşmüştü yapraklarına, Hüznün şarkısını mırıldanmaktaydılar. Ağlarda çırpınan maviye susamış balıktılar, Yosun gözlü bir denizkızının avuçlarında özgürlükle buluştular. Kanatlarında umut yüklü bulutlar; Sevgi sevgi beyaz gülün tomurcuklarına yağdılar. Tomurcuklar yorgun, susamış, mutsuzdular. Gökkuşağından süzülen mavi,...
  4. Bir Şarkısın Sen Tahir'den Kırmızı Gül Demet Demet Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Tahir'den Kırmızı Gül Demet Demet Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Türkü Sözü 21 Temmuz Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Sözleri 21 Temmuz Bir Şarkısın Sen yarışmacılarından Tahir Türkoğlu 'nun seslendirdiği Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Sözleri ile karşınızdayız melekler :) Kırmızı Gül Demet Demet Kırmızı gül demet demet Sevda değil bir alamet Gitti gelmez o muhannet Şol...

Sayfayı Paylaş