gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerime özel Yılbaşı özel Tasarım Protez ve boyama tırnak tasarımları

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Daha öncede sizlere portal bölümümüzden Takma tırnak modellerini tanıtmıştık arkadaşlarım. Yılbaşı geldi gelecek hanımlar. Değişime ne yapıyoruz tabiki tırnaklardan başlıyoruz. Büyük şehirlerde bu tırnakları yapabileceğiniz yerlerde mevcut söyleyelim ve hemen sizleri daha fazla bekletmeden güzelim mis gibi rengarenk tırnak modellerine geçelim.
    YILBAŞINA ÖZEL TIRNAK MODELLERİ

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bayıldımmm bayıldımmmmmmmm :D:D oofffff keske yapabılsem bunları yaaaaaa:(:(

3. __ezgi__

__ezgi__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 ve 4. model çok hoş olmuş.çok begendim.bende istiyoruum :))

4. jican

jican Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  5. AnjelikaFB

AnjelikaFB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yapıyorum bunlardan azcık bekleyin yarışma bitsinde paylaşırım sizle :)

EnCey bunu beğendi.
  7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ayy şuleee paylaş ve anlat bizede belki yapabilirim bendee

$ul€ bunu beğendi.
  8. jupiter

jupiter Forum Okuru

cix cok yapmacik duruyolarr yaa :D:D yapma mi aten ney hahaha paylasim icin sagol yinede :D:D

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki anlatırım tatlım herkes yapabilir çok basit :)

EnCey bunu beğendi.
  10. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    4.tam benlik olmuş.diğerleride güzel ama eşim istemez :D
    sade bişiy daha iyi olur herhalde
    nasıl yapılıyor bunlar acep

11. masa

masa Forum Okuru

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çokta basit değil aslında.kuaförler yapıor.annem yaptırıo çokta güzel oluooo... :D

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2. model 3. model ve 5. model çok güzel

15. model:)

model:) Forum Okuru

ben belcikada yasiyorum ve burda protez tirnak kursuna gittim evde ozel gunlerde yapiyorum.ama malzemeleri oldukca masrafli turkiyedeki fiyatlari bilmiyorum.elinizde malzemeniz olmadan bunu yapmaniz cok zor arti tirnak cok cok iyi torpulenmeli aksi taktirde jeller iyi tutmaya bilir kullanma suresi maksimum en fazla 3 haftadir 3 haftadan sonra tirnak uzadigi icin bakim gerekiyor.kisacasi takma tirnagi yaptirmaya basladiginiz zaman surekli yaptirmaniz lazim yoksa 2 ay boyunca tirnaginizin sertlesmesini beklemek durumunda olursunuz yeni tirnak tam olarak cikana kadar .bu tirnagi yaparken kullanilan jellerin kalitesi onemlidir cunku bircok vakka gelisebiliyor.tirnak yaptirmadan once o kisinin kurstan gecmis olduguna emin olun cunku kurslarda tirnaga zarar verebilecek tum ayrintilar anlatiliyor.egerki bu isi iyi yapmayan biri ise tirnaginizi makina torpusu ile torpulerken derinize iner ise cok ciddi bir yara olursur.

Meleklerime özel Yılbaşı özel Tasarım Protez ve boyama tırnak tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melek kolyeleri meleklermekani meleklerine özel tasarım :D:D

melek kolyeleri meleklermekani meleklerine özel tasarım :D:D

kolye yazı yazma kolye üzerine isim yazma kolyeye yazı melek kolyeleri üzerine
  2. kışa özel elller  ve tırnaklar

kışa özel elller ve tırnaklar

kısa tırnaklar Kışın soğukla, yazın da sıcakla her an temas halinde olan eller ve tırnaklar, yaşınızı, yüzünüzden daha çabuk ele veriyor. Bunun yanı sıra, sürekli yapılan diyet kürleri de vücuttaki albümin ve mineralleri yok ederek, tırnaklarınızın kolayca kırılmasına ve yumuşamasına sebep oluyor. Ellerin ve tırnakların ültraviyole ışınlarına ve serbest radikallere karşı dayanıklı...
  3. Meleklere özel tasarım halılar

Meleklere özel tasarım halılar

Tasarım halılar Halı modelleri Bu halı tasarımlarını çok beğendim. bu tasarımcılar yemiyor içmiyor düşünüyorlar galiba. Ortaya da dekoratif halı örnekleri çıkıyor. Buyrun meleklerim ilginç halı tasarımları;
  4. Yılbaşına Özel Tırnak Oje Süslemeleri

Yılbaşına Özel Tırnak Oje Süslemeleri

2015 yılını acısı ve tatlısı ile geride bırakıp yepyeni bir yıl olan 2016 yılına girmemize artık sayılı günler kaldı. Yılbaşını farklı eğlence mekanların da grimeyi planlayanlar için özellikle bayanlara özel aksesuar, giyim ve makyaj konusun da ince eleyip sık dokuma günleri de yaklaştı. Yılbaşına özel bir tasarım sergilemek istiyorsanız bu işe tırnaklarınızdan başlayabilirsiniz. Dikkat çekici...
  5. Özel Tasarım Şeker Hamuru Yılbaşı Pastaları

Özel Tasarım Şeker Hamuru Yılbaşı Pastaları

Son yıllar da özel tasarım olan şeker hamurundan yapılan pastalar özel günlerin vazgeçilmez pasta modellerinden biri oldu. Marifetli ve yaratıcı hanımların elerinden öyle güzel tasarımlar çıkıyor ki insan bazen pastayı yemeye bile kıyamıyor desem yeridir:) Sizin de bildiğiniz gibi artık yılbaşı için geri sayım başladı. Yeniyılı bazıları ev ortamın da geçirmeyi planlarken bazıları da farklı...

Sayfayı Paylaş