gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Meleklerimin evlerine dekoratif kilimler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

kilim modelleri Kilim desenleri

Çok geniş bir balkonumuz var. Balkona sermek için kilim araştırırken bu kilim modellerini gördüm ve çok beğendim. kilim hem hafif hemde at makineye yıkansın. Eski resimlere bakıyorumda ananemin evindede halı değil kilim seriliydi. Eski evlerin çoğunda öyleydi sanırım. Buyrun meleklerim kilim modelleri;

Meleklerimin evlerine dekoratif kilimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz için dekoratif askılar

Eviniz için dekoratif askılar

dekoratif askılar Eviniz için 3M Command krom renkli askılar, kendinden yapışkanlı bantlarla uygulanan yapısıyla mutfak ve banyolarda objelerin duvara zarar vermeden ve istenildiğinde kolaylıkla çıkartılabilecek şekilde asılmasını sağlıyor. Ürün, mutfak ve banyo armatürlerine uyumluluğu ile de dekorasyonda kolaylık sağlıyor. Uygulandığı yüzeye hemen yapışan askı, iz bırakmadan çıkıyor...
  2. Kilimler..

Kilimler..

Ben evlendiğim zaman eğer ki evim müsait olursa şark kçşesi döşemek istiyorum.. Ne bilim aklım kalıyor öyle kafelerde falan o tarz ortamlara girdiğim zaman.. Bakın sizlere el işi dokuma kilimler buldum melişler.. çok güzel görünüyorlar.. Kilim el dokuma modelleri ve birbirinden farklı desenlerle,aklımıza ilk gelen şey şark köşeleri oluveriyor,kilim modası ve kilimlerin manevi değeri çok...
  3. Tatlı Evlerinize Kilimler

Tatlı Evlerinize Kilimler

kilimler Kilim el dokuma modelleri ve birbirinden farklı desenlerle,aklımıza ilk gelen şey şark köşeleri oluveriyor,kilim modası ve kilimlerin manevi değeri çok ayrıcalıklıdır.çünkü kilim gelenekleri taa ninelerimizden beri bizlere kalan değerli bir mirastır,bilelim kıymetini,el dokuma kilim modelleri,antika kilimler,günümüzde turistik mekanlarda,antika kilimler,daha fazla rağbet...
  4. Dekoratif Ayna Modelleri...Meleklerimizin Evlerine Layık....

Dekoratif Ayna Modelleri...Meleklerimizin Evlerine Layık....

Ayna Modelleri Dekoratif Aynalar Her eve lazım bu aynalar hem şık hem dekoratif....Kim istemezki değilmi ama...Tam meleklerimizin evlerine göre...Evinizin havasını değiştirecek bu aynalar...Beğeneceğinizi umut ediyorum...Bunlar az geldiyse işte daha fazlası için ...
  5. Dekoratif saklama kutularıı ile eviniz renklensin meleklerim

Dekoratif saklama kutularıı ile eviniz renklensin meleklerim

Dekoratif saklama kutuları Renkli saklama kutuları Sizde benim gibi dağınıklığı sevmiyorsanız herşey kapalı kapılar altında olsun istiyorsanız bu dekoratif saklama kutuları çok işinize yarar meleklerim. %20%20%20%20%20%20%20"]Dağınık evinize düzenli çözümler sunacak olan kutu modelleri burada;

Sayfayı Paylaş