gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Meleklerimiz için örgü gelin saçı modellerimiz

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; örgü gelin saçı modelleri hakkında bilgi vermektedir. İşinin iyi bilen bir kuaförün ellerinden çıkmış saçlar harika görünümünüzün garantisi olacaktır. Özellikle de düğün stresinin üstüne istediğiniz saç modelinin yapılamaması gibi bir kabusu düşünemiyorum bile :S Saçlarınıza yakışacağını düşündüğünüz modeller genelde klasik topuzlardan farklı tarzlar olsun istiyorsanız bir de örgü saç modellerine bakmanızı tavsiye ederim meleklerim. Doğal görünümlü gelin saçı modelleri olarak kullanacağınız bu modeller duvaklı yada duvaksız zengin seçenekleriyle sizlerle…

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    9, nuamaradki gelin saçı çok güzel ben istediğim hayalimdeki saçı yaptıramadım saçım uzun olmadığı için :(

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    10 11 12 ve 20 nolu saçlar harika bende kıvırcık saclı olduğum için her modele sokamıyorum ancak böyle seyrediyorum

BeyazMelek bunu beğendi.
  4. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    asenam sen her halinle güzelsin canım eminim düğününde de mükemmel bir gelin olmuşsundur :kiss:

canım aslında keratin destekli düz fönler yapılırsa kıvırcık saçlarını dahi dilediğin gibi düz kullanabilir ve dilediğin modeli yaptıra
    bilirsin :tik:

Asena_Sule ve AYŞEDEN bunu beğendi.
Meleklerimiz için örgü gelin saçı modellerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Saçı İçin Toka Modelleri

Gelin Saçı İçin Toka Modelleri

gelin başı tokaları gelin toka modelleri tokası modelleri saçı tokaları saç tokası bu tokalarla gelinliğinize daha da güzellik katacaksın hanımlar
  2. Gelin Hanım İçin Saç Modelleri..

Gelin Hanım İçin Saç Modelleri..

gelin saçı, gelin başı , modelleri, 2011 yaz gelinleri, evlilik, hazırlıkları, saç ve makyaj, güzellik ve kadın hakkında bilgiler ve resimler Mekanımızın güzel gelinlik çağındaki kızları :) Buna bende dahil olmak üzere saç, makyaj, gelinlik, kına kıyafeti, ev, eşya derken iyice zorlu bir okadar da eğlenceli bir dönem .. Bu eğlencenin yanı sıra karamsarlık ve kararsızlıkta cabası.. İşte...
  3. Gelin Adayı Meleklerimiz İçin Modern Şık Gelin Saç Modelleri 2012

Gelin Adayı Meleklerimiz İçin Modern Şık Gelin Saç Modelleri 2012

Modern Gelin Saçı Modelleri 2012 Gelin Saçı Örnekleri Modern modern gelin saç modelleri 2012 Duvağınız uzun olsun ya da olmasın, gelinliğinizi tamamlayan yegane unsur hiç kuşkusuz gelin saçıdır melekler :) Saçın insana nasıl büyük bir hava kattığını düşünürsek, gelin saçının da gelinliği tamamlamada ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız. Özellikle sade bir gelinlik modeli için...
  4. Şahane Saç Örgü Modelleri Siz Meleklerimize Özel...

Şahane Saç Örgü Modelleri Siz Meleklerimize Özel...

Saç Örgü Modelleri Örgü Saç Modelleri Saçlarda romantik bir hava yaratan örgüler; günlük hayatta ve özel davetlerde tercih edilebilir. Özellikle röfleli ya da balyajlı saçlara sahipseniz; saç renginizin güzelliğini ortaya çıkarmak için saç örgüsü modellerini tercih edebilirsiniz.Saçlarınızı şekillendirmek için size ilham verecek örgü saç modellerini tercih eden ünlü kadınlardan bir seçki...
  5. Gelin Olacak Meleklerimiz İçin Harika Saç Modelleri 2013

Gelin Olacak Meleklerimiz İçin Harika Saç Modelleri 2013

Bu konu; 2013 gelin başı, gelin saçı modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve 2013 yılında gelin olma planları olan tüm okuyucularımız, bu sayfamızdan sizlere önümüzde ki yılın trendi gelin başı modellerini sunmak istiyoruz. İster dağınık bırakın, ister topuz yapın, o gecenin yıldızı siz olacaksınız. Muhteşem topuzlar, şahane gelin saçı aksesuarları ve...

Sayfayı Paylaş