gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

meleklerimize bi kaç tane pratik bilgi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler pratik bilgiler mutfakta ve evde sandığımızdan fazla kolaylaştırır işimizi işte size bikaçtane pratik bilgi güle güle kullanın

Makarnanızın çok daha lezzetli ve hafif olması için haşlarken tencerenize biraz süt katın farkı hemen anlayacaksınız

Uzun zaman saklayacağınız zeytinyağınızın acımasına engel olmak için ışıkta uzak bir yere koyun içine biraz toz şeker ilave edin

Pişirdiğiniz mantarların kararmaması için pişirirken içine yarım limon sıkın

meleklerimize bi kaç tane pratik bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi kaç pratik bilgi

Bi kaç pratik bilgi

Mutfak eşyalarının üzerindeki etiket izlerini yok etmek için, üzerlerine mobilya cilası serpip yumuşak bir bezle silin Fırınınıza sinmiş kötü yemek kokuları için; yemek yapmadan önce fırınınızın ortasına yarısı sirke yarısı su ile doldurulmuş bir tava koyun. Fırınınızı birkaç dakika için ısıtın daha sonra soğumaya bırakın. Gömlek yakalarındaki kirleri gidermek için, gömleği makineye...
  2. Meleklere pratik giysi bilgileri bu başlıktan

Meleklere pratik giysi bilgileri bu başlıktan

Pratik Giysi Bilgileri Kazaklarinizin Tüylenmesini Önleyin Yeni aldiginiz kazaklarin tüylenmemesi için bir naylon torbaya koyarak 24 saat buzdolabinin buzlugunda bekletin. Tüylenmesi önlenir. Kadife Giysiler Kirlenmis koyu renk kadife elbise ve pantolonlarinizi tuzla temizleyebilirsiniz. Temiz bir firçayi temiz ve kuru bir tuza batirarak giysinize kuvvetle sürün. Lekeler gidecek,...
  3. eviniz için bir kaç pratik bilgi

eviniz için bir kaç pratik bilgi

*Tahta kapı ve çerçeve temizliği Ellerinizin beyaz veya açık renge boyanmış kapı ve tahtalar üzerinde nasıl kötü izler bıraktığını bilirsiniz. Tahta eşyalar böyle kirlendiği zaman yapacağınız işlem şundan ibaret: Çiğ bir patatesi ortadan ikiye bölün ve lekeli yere hafifçe sürün. Lekeler hemen yok olacak ve eşya eski haline dönecektir. Ayrıca tahta eşyayı temizlemek için şu yöntem de çok...
  4. melekler resimde kaç tane kafa var_??

melekler resimde kaç tane kafa var_??

bir resimde kaç türlü bakış açısı vardır kızlar sizce resimde kaç kafa var.. sayamadım ben valla siz sayın bakalım kaç tane
  5. Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Melekler mekanı kaç hamiş melek barındırıyorum bakalım dedim. Hadi bakalım anne adayları anlatın hamileliğiniz nasıl geçiyor, ilk hamileliğiniz mi, bebişinizin cinsiyeti ne, kaç aylık hamilesiniz, hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an ki tutumunuz ne, kendinizi nasıl hissettiniz, şu an nasıl hissediyosunuz.... vs vs İçinizden geçen herşeyi burda paylaşabilirsiniz...:) Yorumlarınızı bekliyorum...

Sayfayı Paylaş