gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerimize Şık Topuklu Yarım Botlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Meleklerimize Şık Topuklu Yarım Botlar hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, birkaç sezondur yarım bot modası devam ediyor. Kış aylarında ayaklarımızı ısıttığı kadar şıklığımızı da tamamlayan topuklu yarım botlar son derece zarif görünüyorlar. 2013 kış ayları için de ünlü markalar koleksiyonlarında topuklu yarım botlara yer verdiler. Değişik pek çok materyalin kullanıldığı yarım botlar deri, süet, nübuk, yılan derisi gibi pek çok zevke hitap eder nitelikte. Şimdi sizleri galerimize götürüyor ve topuklu yarım bot modellerini sizlerle paylaşıyoruz...

Meleklerimize Şık Topuklu Yarım Botlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuklu Kısa Bot Modelleri

Topuklu Kısa Bot Modelleri

kısa bot topuklu topuklu kısa botlar bot modelleri modelleri 2011 Bir iki senedir devam eden kısa bot modelleri 2011 yılındada farklı renk ve modellerle karşımıza çıkıyor.Topuklu bot modellerinden hoşlananlar ve tercih edenler için seçtiğim örnekleri sunuyorum.
  2. şık topuklular!!!

şık topuklular!!!

şık ayakkabılar, topuklu ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabı, topuklu ayakkabılar, topuklu ayakkabı 2011 kızlar sizinle paylaşmak istedim ben modelleri beğendim :)
  3. 2012 Topuklu Şık Sandalet Modelleri Burada Melekler

2012 Topuklu Şık Sandalet Modelleri Burada Melekler

topuklu sandaletler topuklu sandalet modelleri 2012 Kışın kalın çoraplar altında iyice bunalan ayaklarınızı artık güneşle buluşturnaya başladınız melekler :) Nefes alan ve canlanan ayaklarınız için yazlık sandaletler tam bir kurtarıcı. Yaz geceleri içinse sizlere topuklu sandaletler 2012 modellerini tavsiye edebiliriz. İşte birbirinden şık ve zarif topuklu sandaletler :)
  4. Topuklu Bot Trendleri 2015

Topuklu Bot Trendleri 2015

topuklu bot modelleri 2015, bayan bot modelleri 2015, bot modelleri 2015, ince topuklu bot modelleri, kalın topuklu bot modelleri Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi bot modelleri, her sezon farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunulmaya devam ediliyor. Ayakkabı firma ve markalarının her koleksiyon da yer verdikleri topuklu bot modelleri ile spor ve klasik kıyafetlerinizi kombinleyerek...
  5. Topuklu Bot Modelleri 2016

Topuklu Bot Modelleri 2016

Uzun bir süredir ayakkabı modasın da yerini koruyarak her sene yeni sezonda farklı renk ve tasarımlar ile yerini alan topuklu bot modelleri, 2016 yılında tekrar bayanların gözdesi olarak yerini almanın garantisini yaşıyor. Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz topuklu bayan bot modelleri ile ilgili görselleri bu yazımız da paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş