gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler, yemedim,içmedim,sürekli araştırdım ve büyük uğraşlar sonucunda,size merak ettiğiniz 3 meleğin kocişlerinin resimlerini buldum..buyrun bakalım....orkide,pelinsu ve hayal meleklerimize saygılarımı sunuyorum....
    öncelikle orkide meleğimizin eşinin küçüklüğüne inmeye ne dersinizbebisimbebisim

orkidenin eşinin gençliğinde fabrikatörün oğlu olduğunu duymuştunuz sanırım:gossip::gossip:

vee buda eşinin şimdiki hali,babasının fabrikası battıktan sonra bu hale geldiği düşünülüyor,orkidenin ise eşini neden herkesden sakladığı sanırım bu resimde belli oluyo:dil::dil:

pelinsu meleğimizde eşini bizden saklayanlar arasında,sanırım elinden alınmasından korkuyor,ne dersiniz???:laugh::laugh:

son olarak hayalimizin eşi,biliyoruz ki hayal meleğimiz saçlı ve sakallı erkeklerden hoşlanıyor,bu resimden de anlaşıldığı gibi....:meri::meri:

not: meleklerim bir maruzatım olacak size,rüyamda altta görmüş olduğunuz yiğidoyu gördüm,korkarak uyandım aslında ama bikaç kez daha aynı rüyayı görünce evleneceğim insan olduğunu düşündüm,gören duyan olursa lütfen bana ulaştırın yiğidomu,saygılar:piha::piha:

meleklerim hepinizi çooook seviyorum,umarım beğenmişsinizdir...saygı,sevgi,hörmetler!!!!
    :dombili: :hayal: :nur: :banyo:

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Allah seni napmasın funda...Harika bir çalışma yapmışın.Bu kadar yakışıklı eşlerimizi bir araya getirmek zor olsa gerek..Benim herifin dişlerinide bir yaptıramadım.Gerçi böyle de çok karizmatik ama benim gözümle tabi :D Orkide 'nin herifi bilmeyen yok.Ama çocukluğuna inmen ve hayatından kareler göstermen son derece takdire şayan..Orkidem Allah bir yastıkta kocatsın.
    Hayal'in eşini ben de yeni gördüm..Hayal sakallarını beğeniyor ama,sakalını kestirse daha hoş olacak sanki...
    Allah kocalarımızı nazarlardan saklasın tüh tüh maşallah.:dil:
    Funda sen de bizim yanımızda dura dura bayağı etkilenmişin.Seçim yaparken bizim eşler etkiledi belli..hahaha
    Artı rep..Eferim :D.

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Allah be funda'm gizli saklı sırlarımızı ortaya çıkarmışsın gız nerden buldun eşimin fotosunu facebooktan mı çaldın naptın.Ay herifime nazar değecek yaa :D:D:nazar:Saçına sakalına kurban kıllı irkeğim benim hahaha

Orkidenin kocasının çocukluğu da pek şirinmiş ama son imajını tuttmadım pek yav :D

Pelinin kocasını görmüştüm daha önce çok beğenmiştim o zamanlar bekardım ama pelin çarpmış tek dişi kalmış canavarı :D:D

Finduğum senin yiğidoya gelince onu hamamlarda ara derim çünkü geçen benim herif onu hamamda sabun köpüklerinin arasında yuvarlanırken görmüş hahaha :D

Çok güzel bir çalışma olmuş datlım + rep bu arada :)

:dombili: :hayal: :nur: :banyo: İmzamızı da çakmışsım gözümden kaçtı sanma :kiss::asskim:

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D hahaha gülmekten yarılmak üzereyim canım... Hadi onlar bir hata yapıp dünyaca yakışıklı kabul edilen heriflerle evlemişlerde sen neden onların izlediği bu yolda gitmektesin meleğim...

Ahh ah iştee arkadaş seçerken yapılan hatalar.. Bak kuzum onlar kocalarını köşe bucak kaçırmakta birileri kapmasın diyee.. eğer rüyandaki herifle evleneeceksen sende şimdien önlemlerini almaya bak kuzum... :D

:D

5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy ilahi bende ne bekliyordum. ben şimdi nasıl uyuyacağım yaaa gece rüyama girerse.

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anammmmmmmmmmm yememiş içmemiş benim herüfümün bebekliğine kadar imnmiş bu deli çılgın bakire yaw ay pelinin kocayı görmemiştim eyi oldu gı ay pelin bişi sorcam anam sen bu adamı nasıl öpüyon gı hahahahahahaha adamın diş yok dil var hahahahahahah benim adamın heç değilse 1 dişi yok oda karizmadan hahahahahahahah hayalin kocayıda görmemiştim hayalim yafrim saçı sakalı bi tarafa bu herüf seni görebiliomu gı görmedenmi aldı yoksamn hahahahahahahahahahahaha ay yarıldım çatla emi karnıma ağr8ılar girdi yaw bence sen kocişinide hamamda ara hayalin dediği kimin mutlu yoksam iflah olmassın sen hahahahahahahahahahahahahaha kabul ederse rep virecem sene hahahahahaha

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ayyy koptummm :D:D:D
    gizlar cok aradinizmi bu kocalari yaw :D:D:D

masallah nazar degmesin bari :nazar:

giz mutlu allah iyiligini versin emii hahaha

anam nasilda akil edion giz :D:D:D

rep veremiom ama :kiss:

8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hahaha meleklerim gı dedim ya çok aradım çook bu resimleri:D hayalim hadi ben facede gördüm biliyorum eşini,diğer meleklerin ne suçu günahı var da onlardan saklıyosun,ee herkes merak ediyo:D pelin hanım buarada cidden kocanı naısl öpüyon yav hahaha orkide benden söylemesi senin kocada internetten google amcadan çıkmıyo ha,bu ne canım,eve bağlaman lazım hahaha Aussie-angelim valla katılıyorum sana çok yanlış arkadaşlar seçtim ben,kendilerine benzettiler,onlarinki gibi koca arıyolar bana da hahaha hayır bide pelin tuturdu ille seni benmkinin kardeşine alcam diye ama benim gözüm yiğidomdan başkasını görmüyo tabi,ha yarın başlıyorum hamam hamam gezmeye,umarım köpükler arasından bulabilirim hahahahahaha :D:D:D meleklerim buarada tşk ederim baktığınız ve beğendiğiniz için.....:)

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes benim kocamı nasıl öptüğüme takmış:D
    Yaw o beni öpüyor,benim öpmeme fırsat bırakmıyor ki hahaha

10. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Orkide senin herif bebekkende bıyıklıymış gı:D
    Hayalin herifide ruh gibi ,gözleri pek baygın hahaha
    Hayal bu bakışlara mı vuruldun bacım:D
    Funda yol yakınken dön istersen ,bizim halimizi görüyorsun işte.
    Adamları kıskanmaktan ,deli olduk yaw hahaha

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    :haha: :haha: sabah sabah içim açıldı :D :D emeğine sağlık tatlım

12. BiH_Ter

BiH_Ter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hahahahahaaa:D Kocalarınız baya karizma :D:D

13. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    :piha:amma karizmatik yakışıklı eniştelerimiz varmış...pelin enişte 1numara kız cadı...
    harika bir iş çıkarmışsın kuzum ya..eline sağlık:laugh::laugh::laugh:

14. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Az aramadım eniştenizi.eeee arayan bulur kızlar:D
    Benimkinin kardeşi var mı diye soruyorlar yok yaw
    Tek çocuk hahaha
    Kaynanam bir doğurmuş tam doğurmuş :D

15. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bittim gülmekten nasılda yakışıklı hepsi :hhh::hhh::hhh:

Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. minik melek ve biricik kocişi

minik melek ve biricik kocişi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. melekler herkes kendisini seçsinn

melekler herkes kendisini seçsinn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. vestel kampanyası herkese hediye kaçırmayın meleklerim

vestel kampanyası herkese hediye kaçırmayın meleklerim

Sitemnizde Link vermek Reklam yapmak kesinlikle yasaktır. Bilgilerinize; ASİMELEK
  4. Herkese Hayırlı cumalar melekler kızlar

Herkese Hayırlı cumalar melekler kızlar

Hayırlı cumalar melekler cuma gününün önemi cuma gününün fazileti.Melekler Peygamber efendimiz s.a.v. bir hadis-i şerifte buyurduki Allah-u Teala her cuma günü altıyüzbin kişiyi cehennemden azad eder. bende biraz cuma gününün faziletlerinden bahsetmek istedim Rabbim cumamızı bayram eylesin hakkıyla ihya emeyi hepimize nasip eylesin Cuma, müminlerin bayramıdır. Cuma günü yapılan...
  5. meleklerimizin kocişlerine atkı modelleri

meleklerimizin kocişlerine atkı modelleri

melekler soğuktan kocişlerimiz üşümesin diye onlara kıyamıyosak işte onlar için atkı modelleri

Sayfayı Paylaş