gebe
  1. hhasret

hhasret Forum Okuru

meleklerimizin kocişlerine atkı modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında hhasret tarafından paylaşıldı.

melekler soğuktan kocişlerimiz üşümesin diye onlara kıyamıyosak işte onlar için atkı modelleri

meleklerimizin kocişlerine atkı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. minik melek ve biricik kocişi

minik melek ve biricik kocişi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)

Meleklerimizin Herkesden Sakladığı Kocişleri...buyrun...=)

Sevgili Melekler, yemedim,içmedim,sürekli araştırdım ve büyük uğraşlar sonucunda,size merak ettiğiniz 3 meleğin kocişlerinin resimlerini buldum..buyrun bakalım....orkide,pelinsu ve hayal meleklerimize saygılarımı sunuyorum.... öncelikle orkide meleğimizin eşinin küçüklüğüne inmeye ne dersinizbebisimbebisim orkidenin eşinin gençliğinde fabrikatörün oğlu olduğunu duymuştunuz...
  3. Erkek atkı modeli(anlatımlı)

Erkek atkı modeli(anlatımlı)

anlatımlı erkek atkı modelleri erkek atkı modelleri anlatımlı 2010 soğuk kış günlerinde eşinizin,sevgilinizin veya da babanızın boynunu sarıl onu sıcacık tutacak bir atkı modeli...üstelik oldukça basit...kimse böyle bir hediyeye asla hayır diyemez :) Sizinde aklınızda böyle bir düşünce varsa bence hemen başlayın... Örnek 30 ilmek üzerine kuruluyor.Ama ben 2 ilmek başlanğıç ve son ilmeği...
  4. Atkı Sezonu Başladı Melekler :)

Atkı Sezonu Başladı Melekler :)

atkı atkı modelleri atkı tasarımı atkı modeli atkı örnekleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Sıcacık evinizde oturmuş, elinizde bir fincan bitki çayı, kitabınızı okurken , dışarının soğuğundan haberiniz olmaz melekler :) Ama ne zaman ki dışarı çıkmanız market alışverişi ya da bir iş sebebiyle yollara düşmeniz gerekirse o zaman kalın montlar, kışlık çizmeler yanında yüzünüzü boynunuzu...
  5. Meleklerimize şık atkı modelleri

Meleklerimize şık atkı modelleri

Meleklerim işte üretmeyi seven bayanlar için şık atkı modelleri burada hem daha ekonomik hemde emeğimizi üzerimizde görmek için sizler için atkı modelleri sunmaya gayret göstereceğim. Ayrıca Derya Baykal imzalı örgülere buradan ulaşabilirsiniz. Malum soğuk havalarda boğazları iyice korumak gerekiyor arkadaşlarım. Aslında biz kadınlar için durum sadece boğazı soğuktan korumak değil, bunun...

Sayfayı Paylaş