meleklerin aşk hikayeleri...

ışılsu

Yeni Üye
Üye
meleklerin aşk hikayeleri...
melekler eşiniz veya sevgiliniz ile nerde nasıl tanıştınız . aşk hikayesnizi paylaşır mısınız?:)

şu an sevgilim yok. eski sevgilimle nerde nasıl tanıştığımı anlatayım. hemen hemen 9 ay önce facebookta ateistlerin açtığı bi sayfaya girdiğim allaha inanmayanlar allaha küfür edenler vs vs.. onun yorumunu gördümn. nerden bilebilirdim ki hayatıma o insanın gireceğini. neyse ben onun yazdığı yorumu yanlış anladım.. hiç yapmadığım birşeyi yaptım ve tanımadığım bi insana facebooktan mesaj attım amacım onu terslemekti. tüm kızgınlığımı onun üstünden çıkartmaktı. neyse mesaj attım. tüm kızgınlığımı ona belli ediyordum. ama o o kdar nazik ve sabırlı bi şekilde cevap verdi ki hayran kaldım. tabi ataist olmadığını öğrendim. yanlış anladığım için çok çok özür de diledim. ataistliği geçtim imamhatip lisesinden mezundu. neyse o konu hakkında konuştuk konuştuk . daha snra rahatsız ettiğim için tekrardan özür diledim. sorun olmadığını söyledi. bi 15 dk hiç birşey yapmadım. o arada fotoğraflarına bakıyordum. yüzü o kadar temiz masum tatlı geldi ki anlatamam. ve mesaj attım :)

sorun olmazsa arkadaş olabilir miyiz diye :D nasıl bir cesaret geldiyse bana yolladım mesajı. oda tabi olabilir dedi.

biz tabi sürekli konuşuyoruz gece gündüz. sonra biir anda telefon numaramı verdim. hiçbir zaman pişman olmadım numaramı verdiğim için. sonra bu benden hoşlandığını söyledi ve teklif etti çıkmaya başladık..

o kadar mutluydum ki onu o kadar çok seviyordum ki kendime şaşıp kalıyordum görmediğin birini nasıl bu kadar sevebilirdim. nasıl bağlanabilirdim.
onunla hep mutluydum her tartışmamızda deli gibi ağlardım onu kaybetme korkusundan.
şu an onu kaybettim o yok!. tabi mutluluğumuz arasına engeller girdi.. benm ailemın onu istemeyeceğini düşünüyordum ki istemezlerde uzaktan tanıdığın bi insana nasıl güvenirsin derlerdi biliyordum... sevdiğimi kndimden uzaklaştırdım. o hiç bilmedi ama onu uzaklaştırma nedenım ailemdi. ama ne önemi vardı uzata olmasının ki o beni görmeye geliyodu.. herneyse bitti işte. o bitti.

ama onunla yaşadığım her an çok mükemmeldi.

benım ayrıldığım sevgilimndi ama bunu yazmaya değer gördüm :)

bnm kociş teyzemin doktoruydu,sonra bnm doktorum oldu:Dşaka bi yana gerçekten teyzemin doktoruydu bende refakatçıydım ve eşime bayılıyodum bi yandan da kötü düşünüyodum aman bu adam doktor napıcak beni falan diyodum.Ama RABBİM yazarsa oluyo işte hiç bişe dinlemiyo MEVLAM.Hiç karşılaşmadık hiç bi yerde 1 sene boyunca.1 sene sonra bnm çalıştığım hastanede karşılaştık ve tanıdık birbirimizi.Zaten bn adama aşık olmuştum ama dediğim gibi hiiiiiiiiiç ama hiiç umudum yoktu.Adam yakışıklı diyorum hemde doktor havası var diyodum:D:DAma ALLAH için bende çirkin değilim:Dnese snra biz flört etmeye başladık 1 ay flan gezdik snra mecburi hizmete gitti eşim erzurum'a.Derken biz bya aşık olmuştuk hiiç koopmadık 10 ay snra ailesine söledi beni görmeye geldiler,15.ay da nişanım oldu 20.ay' da evlendk:DALLAH herkesi sevdiğine kavuştursun

lisede aynı servisteydik tanıştık ve 2hafta sonra çıkmaya başladık.şimdi üni.deyiz 3.5 sene oldu yani hala sevgiliyiz

esim komsumdu ama abi kardes havasi vardi hep aramizda tabi aysegül abayi yakmisti ama bunu ona söyliyemiyordum, bu 3 yil sürdü sonra birgün tel caldi anna bu oydu seninle birseyler icelimi dedi, bende naz mazda yoktu tamam olur dedim. bulustuk konustuk belirli bi zaman sonra cikmaya basladik, esim sonra bu isi ciddiye dökmeye ne dersin dedi bende olur dedim:) buarada nisanlandim zaman esim almanyada ben türkiyedeydim(tatilde) yani ailelerin tanismasi yüzük felan hep esim olmadan oldu:) 1 sene nisanliydik sonra evlendik...

Geri