gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

meleklerin entresan kavga sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

kavga sözleri komik kavga sözleri güzel en güzel lafları lafları Tartışmayı seven melekler de vardır hiç şüphesiz.Bakın kavga esnasında neler söylermiş bu melek hanımlarımız

Sana kemik atan olmadı cicim:deli:

- Cart kabakağıt / cırt ayşe teyze

- Tiki bozması muşamba suratlı:gathering:

- Bekarlık başına mı vurdu kokoş?:nur:

- Bir kere o eli indir (delikanlı kız modeli):loco:

- Sen git, burnunu estetik yaptır da gel:ruyam:

- O bel mi, yoksa can simidi mi?hahaha

- Gerizekalı , gerizekalı mısın, gerizekalısın:sin:

- Ne diyosun ya sen kimsin ki ????:sütyen:

- Senle şuan muhatap olmuyorum:deli:

- Ağzını boğaz köprüsünde cart diye yırtarım; hem Avrupa seyreder, hem Asya...:sin:

meleklerin entresan kavga sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Entresan

Entresan

Hatalıysam, bir kere çaldırıp kapatın. Ben sizi ararım. => Bir şirket aracının arkasındaki yazı Dev Ekranda Polat Keyfi => Tophane dolaylarında bir kahvehanenin camında insanlara dev ekranda Kurtlar Vadisi izleyebileceklerini duyuran akıllara zarar yazı Kız kaçırana düğün davetiyesi bedava... => İzmitte bir matbaanın camında Mezarlıkta piknik yapmak yasaktır! => Mersinde...
  2. Meleklerin Sözü

Meleklerin Sözü

onunla yaşadıklarımı nasıl anlatsam bilmem...o babam tarafından akrabamız olurdu.aylarca birbirimize açılmak için çırpındık.ama bir gün sonunda bulduk birbirimizi.ona bakarken içim titrerdi.ağlamak isterdim zamansız.her cumartesi buluşurduk.birlikteliğimizden yaklaşık iki ay sonra bana evlenme teklif etti.artık anneme birşeyler söylemeliydim.zaten annemde fark etmişti bazı şeyleri.önce sevindi...
  3. ((meleklerin sözü var))

((meleklerin sözü var))

meleklerin sözü var onunla yaşadıklarımı nasıl anlatsam bilmem...o babam tarafından akrabamız olurdu.aylarca birbirimize açılmak için çırpındık.ama bir gün sonunda bulduk birbirimizi.ona bakarken içim titrerdi.ağlamak isterdim zamansız.her cumartesi buluşurduk.birlikteliğimizden yaklaşık iki ay sonra bana evlenme teklif etti.artık anneme birşeyler söylemeliydim.zaten annamde fark etmişti bazı...
  4. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  5. Meleklerimize İsyan Sözleri 2012

Meleklerimize İsyan Sözleri 2012

2012 İsyan Sözleri İsyan ile ilgili sözler 2012 İsyan Sözleri 2012 Moraliniz çok mu bozuk melekler ? Elinizd olsa dağı taşı delip geçecek bir halde misiniz? Yapmayın, hayat yine de yaşamaya değer. Ancak haddini bildirmek istediklerinize yollayabileceğiniz, face ya da msnden paylaşabileceğiniz çok sıkı mesajlar listeledik sizlere.. :) Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun...

Sayfayı Paylaş