gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Meleklerin kanatları

Konu, 'Resimleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

melek kanatları resimleri melek kanadı kanatları kanat kanatlari Hiçbir melek kanatsız olmaz ama bizim kanatlarımız gizli biliyorum bizlerde birer meleğimiz ailemiz,sevdiğimiz için birer meleğiz ve dostlarımız için herkesi seviyorum sevgiler canımlarım.:):)

birtugce bunu beğendi.
  2. sr_sgr

sr_sgr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir tanesinide ben takayım

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ay siyah kanadı gordugumde bi korku sardı ıcımı
    paylastıgın ıcın saol

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bi tane de benm olsun :)

Meleklerin kanatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık Kanatlar

Kırık Kanatlar

Yirmi yaşımdayken annem bana şöyle demişti: - Manastıra girseydim, hem kendim, hem başkaları için en iyisini yapmış olacaktım. - Eğer manastıra girmiş olsaydın ben dünyaya gelmezdim, dedim. - Dünyaya gelmen daha önce kararlaştırılmıştı oğlum, dedi. - Evet ama, dünyaya gelmeden çok önce seni annem olarak seçmiştim ben, diye karşılık verdim. - Dünyaya gelmeseydin cenette bir melek olaarak...
  2. Kırık kanatlar güzel sözleri

Kırık kanatlar güzel sözleri

Anadoluma ateş yağarken Korkuyorum Ölürüm diye değil Seni bir daha GÖREMEM diye…
  3. Meleğim yanlızca kanatlarına güven

Meleğim yanlızca kanatlarına güven

askimiz bir gün uçup giderse aramizdan sevgilim sırt çantali bir duman gibi bir melekle çarpisan kelebeğin kanadindan dökülen toz bir çaglayanda sürüklenen bir dal parçasi gibi istemedigimiz yerlere giderse askimiz sevgilim yalnizca kanatlarina güven kendi yarattigimiz boslugun ucunda sıkı sıkı tuttugumuz bir kapi koludur yasam ve ask, en derin kuyumuza düsen keman yürüdügümüz...
  4. Tavuk Kanat

Tavuk Kanat

Malzemeler - 2 büyük tabak tavuk kanat - Sos İçin: - 1 çorba kaşığı domates salçası - 2 çorba kaşığı soya sosu - 1 çorba kaşığı zeytinyağı - Peynirli Dip için: - 1 su bardağı yoğurt - 2 çorba kaşığı mayonez - 1 çay kaşığı kekik - 3 çorba kaşığı ufalanmış tulum peyniri - 3 adet taze soğan Yapılışı Dip için bir kapta 1 su bardağı yoğurdu, 2 çorba kaşığı mayonezi, 1 çay kaşığı...
  5. selam kanatları kırılmış bir meleği aranıza alır mısınız?

selam kanatları kırılmış bir meleği aranıza alır mısınız?

merhabalar ben inci! beni de aranıza kabul edersiniz umarım :)

Sayfayı Paylaş