gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Meleklerin narin ellerine nede güzel yakışır bu renkli taşlı yüzükler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

melek narin
    Evettt benim baldan tatlı melek arkadaşlarım bu rengarenk taşlı yüzük modellerini sizler için seçtim takın takıştırın narin ve güzel elleriniz ortaya çıksın:)

Meleklerin narin ellerine nede güzel yakışır bu renkli taşlı yüzükler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. renkli taşlı yüzükler

renkli taşlı yüzükler

biz kadınlar aksesuarsız yapamaz, almayan adamlarında basına belayız :) hem ayse gelip bak bana askım bunu almış deyince gidip hemen adamın basının etini yeriz :ehi: kötüyüz biz kötüyüz oda dayanamaz alır :laugh:ama bu modelleri görüpte istememek mümkün mü ayy simdi benım yüzümden adamın basının etini yemeyin ama modeller süper hadi bakalım....................
  2. Zarif elleriniz için zarif taşlı yüzükler

Zarif elleriniz için zarif taşlı yüzükler

zarif yüzükler taşlı söz yüzükleri Üfffff arkadaşlar bittim ben bu yüzüklere tamda sizin zarif ellerinize yakışacak taşlı harika modeller ... Süperler dimi kızlarrr ...
  3. Büyük Taşlı Yüzükler

Büyük Taşlı Yüzükler

büyük taşlı yüzükler büyük taşlı yüzük modelleri yüzük Parmaklarınızda devasa taşlarıyla oldukça dikkat çekecekleri kesin.
  4. Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli Taşlı Yüzükler

Renkleri ve modelleri çok güzel. göründüğünden büyük görünüyor.
  5. meleklerimize yeşil taşlı yüzük modelleri

meleklerimize yeşil taşlı yüzük modelleri

Gümüş yüzükler gümüş yüzük modelleri.Yeşilin verdiği huzuru seven melekler için çok şık yeşil taşlı gümüş yüzükler burada ben bayıldım bu yüzüklere yeşil ve gümüş çok yakışmış birbirine

Sayfayı Paylaş