gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerle Buluşma Organizasyonu haydi buluşalım :)

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

istanbullu meleklerr hadi buluşuyoruz... melişlerim bilmiyorum önceden böyle bir başlık açıldımı yada böyle birseye kalkışıldımı ama yapıldıysa bile tekrarlasak olmasımı :S
    ewettt ben eskıden bir siteye üyeydim hatta orda chatmaster dım gorevlerım vardı falan fılan neyse ; demek ıstedıgım orda ıstanbul ve cevresınden kac uyemız varsa toplanıp tanışalım bir pıknık vs. yapalım dedık ve bunu cok gusel sekılde basardık... ( ee nede olsa meslegımız organızasyonluk) ankaradan bursadan,ızmıtten ..vs. hatta samsundan bıle gelen uyelerımız arkadaslarımız vardı mukemmel bır gun gecırmıstık .ahhh ahhh ne gusel bır gundu :parti:..diyorumkı bunu burda tekrarlasak gelebılen meleklerımız gelse gusel bır gun gecırsekkk olmaz mı ??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Haziran 2010
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Olmaz olurmu tabiki olur ama başlık pek iyi olmamış, organizasyon ama ne organizasyonu,

İstanbullu melekler buluşuyoruz gibi olsa daha dikkat çekici olabilirdi herkes bu başlığa bakmaz :)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    başlığı deiştirsekkkk

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yok olmuyo ya ecemsu ve bi arkadaşımız da uğraştı kimse gelmiyooooooooo

Meleklerle Buluşma Organizasyonu haydi buluşalım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haydi Melekler

Haydi Melekler

. . . arkadaşlar sitemizde yeniyim biliyosunuzdur sanırım faka t birşey dikkatimi çekti biz kadınlara yönelik konuların fazla ca paylaşılması bu beni çok mutlu etti bir o kadar da üzdü neden mi: inanın bu kadar geniş bir bayan kütlesi gerek seviyesi gerek kalitesiyla bir arada toplanmaz öncelikle şahsım adın tüm meleklerimize sonsuz teşekkürler ediyorum.tavsiyem yada ricam nasıl algılamak...
  2. Haydi melekler kendimizi yenileyelim.

Haydi melekler kendimizi yenileyelim.

Kendinizi Nasıl Yenilersiniz? Durun ve düşünün sadece okumayın! İçinizden şimdi nasıl olmak, nasıl davranmak ve nasıl yaşamak geliyor? Yeni bir "siz" mi istiyorsunuz? Bu çok zor değil.. Hayatınızda yapacağınız dakikalık değişikliklerle yaşamınızı farklılaştırabilirsiniz. 1- Öncelikle kıyafetlerinize kendi yorumunuzu katın. Resimle ya da fotoğrafla ilgilenin. Neyi, nasıl...
  3. Hamişler Melekler Haydi Pilatese

Hamişler Melekler Haydi Pilatese

Pilates sağlıklı ve rahat bir gebelik dönemi geçirmek için gerçekten ideal bir spor.Özellikle hamişlik dönemi boyunca pilates yapılmışsa doğum da oldukça kolay olacaktır meleklerim... Hamileler İçin Pilates Pilates, kadın-erkek ve her yaştan insan için ideal bir egzersiz sistemi olmakla beraber özellikle hamilelikte, hamileliğin ilk aylarından, son aylarına kadar kadını doğuma...
  4. GAZİANTEP Melekleri haydi buraya...

GAZİANTEP Melekleri haydi buraya...

Antepli melekler neredesiniz....:hede:
  5. Cimbomlu Meleklerimizin Buluşma noktası

Cimbomlu Meleklerimizin Buluşma noktası

Sarı kırmızıya gönül veren ve Galatasarayı seven bütün meleklerimizi buluşma noktamıza bekliyorum.Ve diyorumki kıskananlar çatlasın... ​

Sayfayı Paylaş