gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Meleklerle görüşmek

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada melekler île görüsmek, sikintilara düsmeye ve o sikintilardan kurtulmaya isarettir

Meleklerle görüşmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görüşmek

görüşmek

Amir, mesai arkadaşı vs. ile görüşmek danışma ve koordinasyona, Bir dostla görüşmek sevinç ve tasayı paylaşmaya, Görüşmek, işleri sünnet olduğu üzere istişare ile yapmaya, 'Yazıcı Melekler'le görüşmek züntü ve sevinci art arda yaşamaya delalet eder.
  2. Meleğimsin....

Meleğimsin....

Susma ,,, ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla duyar duymaz uyanırım ,,, bilirsin ! Ama aramazsın ,,, iyi bilirim ! Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Bendim... Senin için senden geçtim Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana...
  3. 26 ekimde görüşmek ümidiyle

26 ekimde görüşmek ümidiyle

Arkadaşlar 22-23-24-25 tarihleri arasında İstanbul'da olacağım. Dönüşe kadar konular kilitli kalacaktır. Bİlginize...
  4. Meleklerim

Meleklerim

Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak...
  5. Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor!

Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor!

ferdi tayfur, ferdi tayfur haberleri, ferdi tayfur yüz felci Sevgili melekler, 2011'de geçirdiği yüz felcinin ardından konuşma güçlüğü çekmeye başlayan Ferdi Tayfur şu sıralar kimseyle görüşmek istemiyor. Konuşma güçlüğü çeken sanatçı, bu sorunu aşmak için fizik tedavinin yanı sıra konuşma terapisine başladı. Ünlü sanatçı, üç yıl önce yüz felci geçirmiş, doktorlar bu durumun geçici olduğunu...

Sayfayı Paylaş