gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

MeleklerMekanı.Com 1 yaşında

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

meleklermekanıcom meleklermekanı meleklermekanı com Selam sevgili Meleklerim,
    Canla başla çalışan başta tüm Adminlerimize, siteye gönül vererek hizmet veren tüm yetkili arkadaşlara, tüm üyelerimize en içten dileklerimizle teşekkürü borç biliyoruz.

TEŞEKKÜRLER MELEKLER

MELEKLERMEKANI.COM 1 YAŞINDA :)

MeleklerMekanı.Com 1 yaşında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1-5 yaş çocukbeslenmesi

1-5 yaş çocukbeslenmesi

çocukbeslenmesi 1-5 YAŞ ÇOCUK BESLENMESİ 9.aydan sonra çocuğun temel gıdası olmaktan çıkan anne sütünü 12-15 ay arasında en geç 2 yaşında ve anne için uygun olan bir zamanda kesilmelidir.Çocuk 13-14 aylıktan itibaren kaşık kullanmaya başlanabilir.Çocuğun ayrı bir tabağı olmalı ve neyi ne kadar tükettiğine dikkat edilmelidir. En sık yapılan hatalardan biri çocuğu yemek suyu ile...
  2. Pratik Ekmekler (+1 yaş)

Pratik Ekmekler (+1 yaş)

Malzemeler 1 adet yumurta 1 çorba kaşığı yoğurt 1 çorba kaşığı mısır yağı ½ paket kabartma tozu 1,5 su bardağı un 1 çay bardağı mısır unu Yapılışı Yumurta, yoğurt, yağ ve kabartma tozunu derin bir kaba koyup karıştırın. Karışıma azar azar unları ekleyip ele yapışmayacak kıvamda yumuşak bir hamur yapana kadar yoğurun. Merdane ile hamuru yarım santim kalınlığında inceltin. Hamurdan bir çay...
  3. Bugün 1 yaşındayım =))

Bugün 1 yaşındayım =))

Bugün 1 yaşındayım =)) :salıncak: daha tazecik bir meleğim diyemiyicem artık 1 yılı devirdim :D son zamanlarda pek meleklerin arasına karışamasamda bende sonuçta cici bir melişim :D :D Hadi beni ŞımartıN :kucu: :dil::dil:
  4. 1-2 yaş gelişimi

1-2 yaş gelişimi

1 2 yaş,1 2 yaş bebek eğitimi,1 2 yaş bebek gelişimi,1 2 yaş bebek beslenmesi,bebek gelişimi Fiziksel Gelişim ve Hareket Gelişimi: - Bu yıl içinde çocuk büyük bir gelişim gösterir. Daha çok hareket eder hale gelir. - İlk bağımsız adımlarını atabilir. - Objelere ulaşıp onları kaldırabilir ve tek ya da iki elini de kullanarak onları inceleyebilir, itebilir ya da fırlatıp atabilir. - Başparmak...

Sayfayı Paylaş