gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

meleklermekani.com Hastalığı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Artık meleklermekanı hayatımızda önemli bi alışkanlığa dönüştü dimi.İki gün buraya girmeyen var mı oldugunu zannetmiyorum.Artık insanlar üzerinde bi etki bi hastalık oldu.Bu hastalığı bu tedavilerle atlatabiliriz hahaha

Yaşanan , hatta tecrübelerden, M.M üyeleri üzerinde yapılan gözlem ve araştırmalardan çıkan sonuçlara göre; M.M nin alışkanlıkta tiryakilik yaptığı ne yazık ki kesinlik kazanmıştır. Önce hobi olarak başladığı ve zamanla tedavisi zor bir hastalık haline geldiği bilinmektedir. Bu hastalık, ölümcül olmamakla birlikte; hastalarda görme kaybına, vücudun kemik yapısında ve hatta sinir sisteminde bozukluğa yol açmaktadır. Dikkat; hastalık bulaşıcıdır

Belirtiler:

* meleklermekanında yazılanları okurken, meleklermekanına yazarken; çalan kapıyı, telefonu duymaz. Dört, beş büyüklüğündeki deprem bile, hastayı etkilemez. Ayrıca kendini; aile bireylerinden, eş - dost çevresinden tecrit edilmiş hisseder. Az ötede oturan eşini ve onunla evli olduğunu unutur. Hatta, hastalığı çok ilerlemiş olanların, eşini görünce, "A - aaaaaa ! Bu adam (kadın) da kim? " diye şaşırdığı görülür.

* Öğrenci olanlar "Öğretmenim de kesin M.M giriyordur. Yarınki sınavda "komik mesajlardan" dan ya da Güncel haberlerden"den soru sorabilir. Bi eski konuların üzerinden geçiyim diye düşünür.

Ayırıcı Teşhis:

M.M hastalığı ile sıradan internet hastalığı benzerlikler gösterdiği halde, zaman zaman birbirine karıştırılır. M.M hastalığını internet hastalığından ayıran en belirgin fark;M.M hastalarının kendilerini ifade etmede, okuduklarını ve dinlediklerini hemen kavramada çok başarılı olmaları ile geyiğin dibine dibine vurmalarındaki üstün başarılarıdır.

Tedavisi:
    * Hastalar, uzun bir süre bilgisayardan, dolayısıyla
    M.M uzak tutulur. Hasta Ya hu anandan doğarken de mi meleklermekanı mı vardı diyerek mütemadiyen azarlanır.

* Bir yazıyı kitaptan okumanın, nette okumaktan daha zevkli, daha etkili olacağını anlatmak, bu kişilere çeşit çeşit kitaplar almak da çok olumlu sonuçlar verir.

* Ayrıca M.M hastalarına hayatın; yazmaktan, okumaktan ve okunmaktan ibaret olmadığını düşünmeye yönlendirmek için, onları tiyatroya, sinemaya götürmek de çok yararlı olabilir.

Evet hanımlar kimler meleklermekanı hastası

2. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bu hastalıgın ağına düşmek üzereyim:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yakalandım bu hastalıga napsakta kurtarsak benii..

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
  5. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sorma cnm ya sabahları bilgisayarı açmadan ders calıstım calıstım yoksa calısamıyorum sınavlarım baslayacak konularım öyle duruyo martta ve nisanda kaldıracam bilgisayarı baska türlü kurtulusu yok :D:D

meleklermekani.com Hastalığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

melekler mekanı forum meleklermekanicom Bu foruma kayıt ücretsizdir! Forum kesinlikle bilgi paylaşımı üzerine kurulmuştur ve başka amaç güdenlerin kayıtları silinecektir. Eğer aşağıdaki esas forum kurallarını okuduysanız ve kabul ediyorsanız lütfen 'Kabul Ediyorum' seçeneğini, işaretleyip 'Kayıt' düğmesine basınız. 1. Her şeyden önce forum'umuza üye olan herkesin bu kuralları okumuş olması...
  2. hastalık

hastalık

Hasta olduğunuzu gördüyseniz, geçici bir hastalığa yakalanacaksınız. Yakın bir akrabanızla tartışabilirsiniz. Ani kararlar almamaya özen gösterin.Kişinin tam tersi iyi olduğunu açıklar. Ama bazen olduğu gibi de çıkabilir.Rüyada hasta veya hastalik görmek iyi degil-dir. Çünkü dinde fesada isarettir. Hasta olup kisa zamanda iyiles-tigini gören, hasta ise iyilesir. Hastaligi geçip hemen evinden...
  3. Ramazan Bayramınızı Meleklermekani.com Ailesi OLarak Kutluyoruz :)

Ramazan Bayramınızı Meleklermekani.com Ailesi OLarak Kutluyoruz :)

Sevgili melekler, mübarek Ramazan ayını oruç ve diğer ibadetlerle nihayetlendirdik. Ev hali, kimi gün acı, kimi gün tatlı olaylarla iftarımızı ettik. Çet ortamında derdimizi, kederimizi, beklentilerimizi, umutlarımızı paylaştık, birbirimize elimizden geldiğince fikir verdik, umut verdik, hep beraber dua ettik. Allah tekrarına kavuştursun diyoruz ve nice bayramlarda mutluluk, sağlık ve...
  4. merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

selam melekler mekanı üyeleri ve admin aranıza bir ay oldu katılalı ama o kadar yoğunum ki uğrayamadım ayrıca bilgisayarda çok acemi olduğumdan nereye üye olsam neyi nereye yazacağım zorluk çekiyorum çok güzel bilgiler var ve hemen kaydolmuştum emeği geçenlere teşekkürler, ismim leyla istanbul'dan aranızdayım biraz daha aktif olabilsem güzel dostluklar kuracağıma eminim. sevgiler
  5. Lejyoner Hastalığı (klima Hastalığı)

Lejyoner Hastalığı (klima Hastalığı)

klima hastalığı nedir,klima hastalığının belirtileri,klima hastalığının nedenleri,klima hastalığının tedavisi,klima hastalığı hakkında bilgiler Lejyoner Hastalığı, Legionellaceae ailesinden L. Pneumophilia adlı bakterinin neden olduğu pnömoni yani zatürre hastalığı olarak tanımlanır. Hastalığa neden olan bakteri 1977 yılında Philadelphia’da Lejyonerlerin toplantısı sırasında ortaya...

Sayfayı Paylaş