meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edelim:)

mislinay

Yeni Üye
Üye
meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edelim:)
evet kızlarrrr hadi biraz kaynatalım karakter analizi yapalım ne dersinizz:)
az çok hepimiz tanıyoruz onları sevgili adminlerimizi görmeden bize göre fizik yapıları (esmer,sarışın,uzun boylu,zayıf,şişman v.b ) ve yine bize göre nasıl bir karaktere sahipler bakalım bizlerde uyandırdıkları izlenim ne olmuş hadi bakalım zevkli olacakkk...
not:lütfen herkez samimi olsun adminlerimizin analizini yaptıktan sonra arkasından istediğimiz herhangi birimizide analiz edebiliriz bakalım hangimiz iyi bir gözlemciyiz ve karşımızdaki insana fizik ve yapı olarak nasıl bir karakter sergilemişiz.espri serbestt:)
eveeett ben başlıyorum:

MC.ADMİN:bence uzun boylu, esmere yakın buğday tenli,çok olmamakla beraber biraz kilolu ve azıck göbekli...:)yapı olarak sert,sinirli ama sabırlı saygıya ve dürüstlüğe önem
veren,her şeyin en iyisi olması için uğraşan özverili,koruyucu,nerde nasıl davranacağını iyi bilen ve mantığı ağır basan biri...

ECELİN ADMİN:bence beyaz tenli ,kumral,dalgalı saçlı, orta boylu,azıcık şişman(balık etli):),yapı olarak: duygusal,gergin,alttan alan,sevdiklerini önemseyen,candan,eğlenmeyi seven,dürüst,kimseye kolay kolay güvenmeyen ve arada bunalım takılan biri:)

RÜYA ADMİN: bence esmer,orta boylu(biraz kısa),balık etli, yapı olarak:akllı.mantığı ağır basan,dağına göre kar yağdıran nerede nasıl davranacağını iyi bilen,sinirli ve kaşınması gerekenleri kaşıyan:),kimseye eyvallahı olmayan,eğlenceyi seven,dürüst ,samimi,öz verili sabırlı (ama siz genede sabrını zorlamayın patlayabilir:))dobra,şeker ve keyifli biri...

BİLGE ADMİN : bence uzun boylu,zayıf,kumral uzun saçlı...yapı olarak:adı gibi bilgili,araştırmacı,kuralcı,onun için ya hep ya hiç,mantıklı ve biraz duygusal,yardımsever,nerde nasıl davranılacağını iyi bilen biraz sinirli ama sabırlı ve olgun,öz verili,mantığına yatmayan şeyi kabul etmeyen ve delil arayan:)ağırbaşlı ama eğlenceli biri...

bendeki izlenimler kısacık bunlar bakalım yüzde kaçı doğru hadi bakalım melekler sizleri de görelim benden etkilenmeyin...
çünkü be benim analizim...:)
sevgi ve saygılarımla...

Son düzenleme:
Cevap: meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edel

ımmmm şeyyy...nasıl başlasam sözlerime...
M.C admnim bencede baya uzun boylu buğday tenli(hani sahtekarları tırstırtan çakı gibi adamlar varya m.c abimizde öyle bizim işte(tabi tahmini görüşüm)ya)
ECELİN adminim çok güzell pamuk gibi teni var çok sıcak ve işine ailesine ve arkadaşlarına çok öenm veren destek çıkan candan birisi yardımsever.
BİLGEGÖKÇEN adminim çok akıllı zeki adından belli oluyor zaten çok sıcak yardım sever :) bilge admnim uzun boylu ve açık tenli saçları kumral gibime geliyor.
RÜYAM adminim(bilerek en sonra bıraktım sana diyeceğim çok çünkü:D)bi kere en başta belirtmek istediğim GÖZLERİ MÜKEMMEL ÖTESİ HARİKA kahverengisi büyüleyen cinsten kocaman manalı manalı bakan o gözler:hihi:sonra fizik baya hoş:hihi:gelelim insanlığına işte buna laf diyenin .....insan canlısı bitane yardım sever bıkmadan usanmadan çaba gösteren bizlere bişeyler öğretme adına ( bu bütün adminlerimiz içinde geçerli)biraz sinirli gözü karardımı kimseyi tanımayan haksızlığa gelemeyen bir kız işte o bizim prensesimiz işte daha ne diyim:kiss:

Cevap: meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edel

öncelikle mc adminden başlıyayım
mc adminim:uzun boylu yakışıklı (ALLAH ECELİN ADMİNE BAĞIŞLASIN VEDE YAVRULARINA)mert babacan birisi.
ecelin admin:sarışın bomba çok güzel iki çocuk annesi olmasına rağmen formunda bir bayan(ALLAH MC ADMİNE VEDE YAVRULARINA BAĞIŞLASIN)
bilge admin:adı gibi bilge kişilikli buram buram bilgi kokan yardım sever vede resminden gördüğüm kadarıyla güzel ve tam bir eğitmen edası olan bir bayan (ALLAHIM EŞİNE BAĞIŞLASIN)
RÜYA ADMİN:esmer bomba güzel çekici seksi bir bayan hele o gözleri varya maşallah(ALLAH AİLESİNE BAĞIŞLASIN)bunların yanında aynı zamanda çıtı pıtı sevimli biri ....HEPİNİZ ÇOK DEĞERLİSİNİZ İYİKİ VARSINIZ

UNB-03-P.jpg

sizleri anlatmaya zaman yetmes kısacası

valla misliye açtığı konudan dolayı teşekkür ederim gerçekten renkli bir konu :D şimdilik susuyorum ben biraz yorumlar çoğalsın yine açarım o zaman ağzımı:hhh: şu ana kadar yapılan şahsım adına yorumlar için teşekkür ediyorum:)tutan tutmayan var tabiki bunları sona saklıyalım derim sihir bozulmasın:)geleneğe uyarak repleri esirgemiyor ve bende tek tek replerimi veriyorum yoruma katılan tüm arkadaşlara:D +repler sizi bekliyor kızlar hadi bakalım yorumu yap repi kap iyi slogan tuttum bunu:zuha:

ee şimdi ben nediyimki denecek bütün güzel methiyeleri misli zeyno ve çitoo yapmış bana bişey bırakmamışlarkii biraz zorlayalaım belki bişeyler çıkar

MC: fiziki anlamda bir yorum yapmam mümkün değil ama kişilik olarak düzgün bir karaktere sahip olduğu şüphesiz adil ve azimli biri olduğu düşüncesindeyim

ecelin :içten samimi bazen melankolik takılan ama bunun yanı sırada eylenceli

bilge:bilge kişilik ismiyle bütünleşen kaç kişi vardır şu hayattaki sayılıdır herhalde bunlardan biride bilgem yardım sever birazda gizemlii

rüyam :şimdi ne desemkii acık deli dolu ama ciddi olduğunda ben bile tırsıyom buna rağmen samimiyetinden asla şüphe etmedim zekii ve bir okadarda güzel allah her güzelliği bir arada vermez derler ama ne hikmetse allahın şanslı kullarındansınkii alllah her güzelliği vermiş olduğu kullarından birisin tek ir şey eksik şimdilik allah onuda nasip eder inş haksızlık olmasın diyerlerinden daha çok yazdım rüya adminimize yeter bu kadar ...

konunun özüne gelinece evet diyerlene rüyam kadar yazmadım belki ama rüyayı belki diyer adminlerden daha fazla tanıdığım hatta gördüğüm içindir bu sakın yanlış anlaşılmasın ama şu varkii hepsi özünde mükemmel kişilikler nerdenmi biliyorum ? çünki hala burdayım demekki doğru insanların arasındayım

evetttt gelelim bana...

sırayı bozmadan bende M.C adminimden başlayayım;kızlar görünüş asla sizi aldatmasın o bu dünyaya gelmiş en duygusal adam bnce tabiii kii..nedeninide söyliyeyim çünki onları yakından taa içlerinden tanıyan biri olarak yazıyorum bunları..bunun dışında herzaman tuttuğunu koparan,yaptığı işin herdaim arkasında olan koruyucu ileriyi görebilen kısacası fazla uzatmadan ADAM GİBİ ADAMDIR..M.C adminim..

ECELİM ADMİNİM canım,kanım,herşeyim benim,can dostum,öncelikle sana burda herkesin huzurunda TEŞEKKÜR etmek istiyorum.benim olduğun için..herdaim yanımda olacağın için..kalbinin güzelliği için...bana verdiklerin için..senden alacaklarım için...daha sayamadığım br çok özelliğin için..sana binlerce kez TEŞEKKÜRLERR..sarışın bombam benimm..kızmaca yoktu siz söylediniz valla:D adminin ağzından çıkan kuraldır.biz bunu bilir bunu söylerizz..:D
CANIMM BENİM UZAKTAYIZ AMA SEN BENİM HERDAİM İÇİMDE OLACAKSIN CAN DOSTUMM..SENİ ÇOK SEVİYORUM..

gelelim RÜYAM ADMİNİME;sen benim gördüğüm en en en cırlaz ADMİNSİNN:D:D şaka bir yana işini herzaman en iyi şekilde yapmasını bilen,dürüst,güvenilir,çıkarsız,özverili,seksii:D:D:D hele o gözlerin yok mu??? o mustefa kurban olsun sanaa
... SEN BİZİM BİRTANECİK PRENSESİMİZSİN....

ve son olarakta BİLGE ADMİNİM;sen de gerçekten adının sana verdiği tüm özelliği içinde barındırıyorsun bilge olduğun kadar samimi,cana yakın,içten,yardımlaşmayı seven,tatlı mı tatlı,çıtı pıtı birisin...allah herşeyi gönlüne göre versin canım...

:party: SİZLERLE BURDA OLMAKTAN BÜYÜK GURUR

DUYUYORUM..SAYGILARIMLA...

Son düzenleme:

M.C admin: Öncelikle Çok anlayışlı:):):) ağırbaşlı aynı zamanda çok samimi. Her sorunumda yardımıma koşan.. Kara gün dostu derler ya işte öyle birşey. dost olmasak da öyle işte:) Fiziksel olarak kısa boylu değil biraz göbek var sanırsam:) ama boyu kapatıyor. Yüreğinin yanında fiziksel özelliği de ne yaa:)

EceLin admin: Ecelin adminim gizemlidir. ilk tanıştığım sitede onu benim yaşlarda biri olarak biliyordum diyordum hatta ne kadar olgun diye. kendini göstermeyi pek sevmeyen bir kişilik. yani ''Ne olduğu'' değil, ''Nasıl olduğu'' önemlidir onun için.bir yerlere her zaman hakkıyla geldiğini düşünüyorum. Ne olursa olsun sevgisinin her zaman arkasında durur bence;):) Sevvgisi,aşkı her şeyden önce gelir..
Fizik olarak sarışın beyaz tenli zayıf yani süper :)

RüyaM admin: Geldim Rüyam adminime. Bana ''aşkımsın canımsın gözümsün '' diyen sevgili adminime.. Rüyam adminim bana göre çok ciddi bi kişilik. esprili,sürekli şaka yapan aynı zamanda da damarına basıldı mı konuşan bi kişilik. Sadece konuşmakla kalmaz ama çaktirmim şimdi:) Neyse o da aynı EceLin admin gibi sevgisinin her daim peşinde olan bir insan.. Sadık bir yapısı var.Dostu değilim ama onun beni,benim de onu çok sevdiğimi biliyorum.
Fizik olarak ise siyah saçlı,kara gözlümm.hafif esmer sanki.zayıf yani süpeer:)

Bilge admin: Bilge adminimle bu sene tanıştım. hepinizden daha az vakit geçirdim. ama anladığım kadarıyla işini ne olursa olsun hakkı ile yapan bi insan.. haksızlığa asla gelemez anlayışlı.. bilge:) saçlar siyah ve zayıf biri o da:) tahminim böyle. yani süper:)

Diğer arkadaşları da tanıdıkça yazacağım Şu an için erken:) tanıyayım öle yazarım:)

Son düzenleme:

M.C adminim:çok kişilikli,ciddi ve sıcak kanlı bi insan..

ECELİN adminim:sarışın,esmer gibi(değilsede camda öyle gözüküyor:D)o da herkes gibi sıcak kanlı..oğluşu da çok şeker ayrıca söylemeden edemiycem ayy oğluşunun gözleri çok güzeldi:)annesine benzemiş tabii:D:D

BİLGE adminim:çıtı pıtı biri ama tatlı tabiki:)çok kibar,çok şeker bi insan..anlayışlı hoşgörülü tatlı bir bayan..:)birdee komik tabii esprili:D:D

RÜYA adminim:valla rüyam hakkında ne desemki bulamıyorum:D:Dyok yok rüya adminim tatlı ve hoş bir bayan..esmer güzeli böylee sert bakışlı bi admin:D:D:D:Dkendisi çok şeker bi insan gerçekten beğeniyorum..bide ne istesem hemencik yapar canım benim:)

Fazla söze ne hacet!!ben bütün adminlerimi çok seviyorum hepsi çok tatlıı ve çok iyiler.gerçekten düşünceli insanlar..umarım hayatınız boyunca hep gülersiniz hep mutlu olursunuz..:hug:

Ama bu haksızlık siz hepiniz görmüşsünüzdür adminleri biz sıradan melekler görmedik haliyle ben ne yazayım şimdi m.c yi hiç tanımıyorum ama esprli biri galiba ecelin ağır yani laubali olmuyor kimseyle benim gördüğüm bilge eğitimli kültürlü güzel bir insan rüyam çok sempatik sevimli şakacı hayatı seven hayatı güzel yanlarını görmeye çalışan biri yani rüyamda güzel bir insan fiziksel özelliklerinizden bahsetmedim çünkü ne desem yalan olur ya ben burdaki herkesi seviyorum aslında hepsi güzel insanlar benden bu kadar....

Geri