gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Melih Gökçek: Aleyhimde çalışan bakan var

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aleyhinde çalışan bakanlar olduğunu iddia etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yüzde 16’lık oy kaybını parti içi muhalefete bağlayarak, "Bazı bakanların benim aleyhimde bazı bilgileri kamuoyu ile paylaşmaları mutlak manada beni etkiledi" dedi.
    "Ne yolsuzluğumuz, ne hırsızlığımız, ne çoluk çocuğumuz kaldı" diyen Gökçek, şöyle devam etti: "Ankara’daki bütün binaları bizim ilan ettiler. Sadece medya değil, ilk adaylık sürecimin geciktirilmesi ve benim partimin içindeki bazı genel başkanlar, başkan yardımcıları ve bazı bakanların benim aleyhimde bazı bilgileri kamuoyu ile paylaşması mutlak manada beni etkiledi. Bu da bir gerçek, inkar edilemez bir olay."

Gökçek, eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’u da kastederek, "Hakkımda çok ciddi iftira kampanyaları empoze etti" dedi.

Melih Gökçek: Aleyhimde çalışan bakan var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melih Görgün - Biri Varmış

Melih Görgün - Biri Varmış

her aşkımda sen. vardın bitmez sandım her rüyamdın. her sabah sana uyandım. her akşam sensiz kaldım. kaç yemin bozdum yoluna. yolumdan döndüm gözünün yaşına. kaç yağmur yağdı yoluma öldüm öldüm dirildim uzakta. öldüm öldüm dirildim uzaktaaaaa. biri varmış. birileri yokmuş. zaman gelmiş. ecelini vurmuş. gözlerim görmezmiş. fırtınam dinmezmiş. ayrılık kadermiş kaderime küstüm.(x2)...
  2. Bakan Yıldırım: Kastını Aşan Anlam Var

Bakan Yıldırım: Kastını Aşan Anlam Var

ULAŞTIRMA Bakanı Binali Yıldırım, önceki gün Antalya’daki bir toplantıdan dünkü gazetemize yansıyan konuşmasında yer alan jandarma ve polisle ilgili sözlerinden kastını aşan anlam çıktığını söyledi. Yıldırım, dünkü gazetemize yansıyan açıklamasında, "Polis ve jandarma 5.3 milyon YTL ceza keserken, Ulaştırma Bölge Müdürlüğü 50 milyon YTL ceza kesiyor. O kadar sınırlı organizasyona rağmen...
  3. Melih Gökçek-Kemal Kılıçdaroğlu düellosu

Melih Gökçek-Kemal Kılıçdaroğlu düellosu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'li Kılıçdaroğlu'nun 'düello' davetini kabul etti. Melih Gökçek, hakkında "Doğalgaz sayaçlarından milyonlarca Euro'luk yolsuzluk yaptığını'' iddiasında bulunan CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun ''düello'' teklifini kabul ettiğini bildirdi. TBMM'de gazetecilerin konuya ilişkin sorularını yanıtlayan Gökçek, ''Kamuoyunda iftiracı...
  4. Kemal Kılıçdaroğlu-Melih Gökçek düellosu bugün yapılıcak

Kemal Kılıçdaroğlu-Melih Gökçek düellosu bugün yapılıcak

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu ile Melih Gökçek arasındaki 'düello' bugün yapılacak. CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, AKP’li Dengir Mir Mehmet Fırat’ın ardından, ikinci düellosunu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile yapacak. Star TV’den canlı yayınlanacak açık oturumu, yine ünlü televizyoncu Uğur Dündar yönetecek. Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun "Doğalgaz okuma sayaçlarında...
  5. AKP'nin Ankara adayı Melih Gökçek

AKP'nin Ankara adayı Melih Gökçek

Asım Güzelbey, Melih Gökçek ve Ahmet Küçükler, (soldan sağa) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın AKP'nin belediye başkan adaylarını açıkladığı toplantıdan sonra objektiflere poz verdi. AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, mevcut başkan Melih Gökçek oldu. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 29 Mart yerel seçimlerinde Ankara'da Melih Gökçek, Gaziantep'te Asım...

Sayfayı Paylaş