gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Melih Gökçek'in hedefi MHP'li Vural

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, MHP'li Oktay Vural'ın CHP'ye çalıştığını ileri sürdü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yenimahallle Belediye Başkanı Ahmet Duyar ile birlikte Yenimahalle'de bir açılışa katıldı. Gökçek, burada yaptığı konuşmada, MHP'li Oktay Vural, Deniz Bölükbaşı ve MHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş aleyhine açıklamalarda bulundu. Gökçek, Oktay Vural ve Bölükbaşı'nın eski MHP'li olmadığını sonradan MHP'ye geçtiğini öne sürerek, kendisi aleyhine açıklama yaptıklarını ve Karayalçın'a çalıştıklarını söyledi.

Karayalçın'ın da MHP'nin kendisi hakkında açıklamalar yapmasından dolayı memnun olduğunu söyleyen Gökçek Yenimahalleli vatandaşlara sağ oyların bölünmemesini istedi. Gökçek, "Sayın Oktay Vural ve Deniz Bölükbaşı baronlarla ilişkileri var. Onlar Karayalçın için çalışıyorlar. MHP'li hemşerilerime sesleniyorum. Sağda birlik olalım, oylarınızı bölmeyin. Particilik yapmak uğruna Ankara'nın istikbalini tehlikeye atmayın. PKK yandaşı DTP'nin mitinglerine katılan Karayalçın'ı desteklemeyin" diye konuştu.

Kızılırmak suyuna muhalefetin zehirli su söylediğini anlatan Gökçek, suyun zehirli olması ile birlikte hangi tahlili ortaya koyduklarını öne sürdü. Gökçek,"Dağda su var diye suyu değiştirdim. Ankara'lılara verdiysek kabahatlı mı oldu. Beypazarı'nda asbestli sorulardan su içiliyor. Mansur bey 10 seneden beri değiştirmedi. Beypazarı'nın sağlığını tehdit eden zehirli elementler var mı? yokmu. Sayın Yavaş sen açıklamazsan ben açıklarım" şeklinde konuştu.

Melih Gökçek'in hedefi MHP'li Vural konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hedef

hedef

Rüyasında belli bir hedefe isabet ettiren kişi, başkalarının başarısız olduğu konuda büyük başarıya ulaşacak demektir.Rüyanizda hedef görmeniz veya o hedefe atis yapmaniz, sizle rekabet edecek olan kimselere karsi onlarin oynadigi ayni taktigi uyguladiginiza ve onlarin planlarini çürüterek basarinizi sagladiginiza isarettir.
  2. Vural Çelik yeni projede

Vural Çelik yeni projede

Avrupa Yakası adlı dizide oynayan Kubilay isimli oyuncu Vural Çelik yeni bir diziyle karşımıza çıkıyor.... 'AVRUPA YAKASI'NDA DOST YOK! 'CSI' İSİMLİ YENİ BİR DİZİDE KOMİSER ROLÜYLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANAN VURAL ÇELİK ŞÖHRETİ YAKALADIĞI 'AVRUPA YAKASI'NI ARTIK İZLEYEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ: ANILARIM VAR, ÇOK ÜZÜLÜYORUM.. 'Avrupa Yakası ile şöhreti yakalayan Vural Çelik, Tuba Ünsal'la başrolleri...
  3. Uğur Dündar: Gökçek'in sözleri tehdit

Uğur Dündar: Gökçek'in sözleri tehdit

Dündar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in konuşması ile kendisini açıkça tehdit ettiğini savundu. Gökçek, AKP'nin Sincan mitinginde, "Seçimden sonra, ben Melih Gökçek isem, Mehmet Ali Birand ve Uğur Dündar'a bu Türkiye dar gelmezse, bana yazıklar olsun" dedi; "Seçimlerden sonra bunları da tarih yapmak bize nasip olur" ifadesini kullandı. Gazeteci Uğur Dündar,...
  4. 'Gökçek'in MOSSAD'la ilişkisi ne?'

'Gökçek'in MOSSAD'la ilişkisi ne?'

osman gökçek evlendi MHP'li Oktay Vural, Melih Gökçek'in, MOSSAD'la ilişkisi olduğunu iddia etti. MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında Gökçek hakkında yeni iddialar ortaya attı. "GÖKÇEK SORULARA YANIT VERMİYOR" Gökçek’in bugüne kadar yolsuzluk iddialarıyla ilgili belgelere yanıt vermediğini belirten Vural, “Sayın Gökçek Ankara’da imar...
  5. Gökçek'in oğlu kurşunlandı mı?

Gökçek'in oğlu kurşunlandı mı?

Azeri basını Melih Gökçek'in oğlu, Osman Gökçek'in ayağından kurşunlandığını ileri sürdü. Haber Azeri basınında böyle yer aldı. Ankara kulisleri son birkaç gündür şok bir dedikoduyla çalkalanıyor: Ayağından kurşunlanan Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek Bakü'de tedavi altında tutuluyor. Azerice yayın yapan internet sitesinin gündeme getirdiği iddiaya göre geçen hafta içersinde Osman Gökçek...

Sayfayı Paylaş