gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Melike'den ayrılık itirafı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

'HALILARI YOLARAK AĞLADIM' ‘ORADA NELER OLUYOR’ PROGRAMINA KONUK OLAN MELİKE ÖCALAN 6 AY ÖNCE BİTEN EVLİLİĞİ HAKKINDA KONUŞTU.

Melike Öcalan, evliliklerinin bitmemesi için çok mücadele ettiğini belirterek '2 yıl boyunca ayrıldık ve barıştık ancak bittiğinde çok üzüldüm, çok ağladım, halılara kapanarak halıları yolarak ağladım. Suat ile ayrıldıktan aylar sonra arabayla giderken karşılaştım iki yabancı gibi selam verdik sonra hızlıca gaza bastım' dedi.

Melike'den ayrılık itirafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  3. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  4. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  5. Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

ayrılık Ayyrılık ayyrılık amaann Her bir dertten ala yaman ayrılık.... Ayrılık zor Çekilir dert değil sevgilim.... Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim...

Sayfayı Paylaş