gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Melikin ispiyoncusu

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada emir ve melikin ispiyoncusunu görmek, ser ve muharebeye ve cemaatin dagilmasina delalet eder. Eger mezkur isbiyoncu alime delalet ederse, o alim bidat sahibi olur

Melikin ispiyoncusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melik

Melik

Bakınız; Sultan, Devlet Başkanı
  2. Melikin muhafızı

Melikin muhafızı

Rüyada melikin muhafiz ve bekçisini görmek, Allahü Teala Hazretlerim zikretmeye, uyanik halde bulunmaya ve geceleri ibadet etmeye delalet eder. Bazan da melikin muhafizini görmek, serre, söze unutkanlik ve yanlica delalet eder. Fakat çarsi ve hapishane bekçisini görmek sirlardan gizli olanlarin asikareye çikmasma delalet eder
  3. Melikin kapıcısı

Melikin kapıcısı

Rüyada melikin, kapicisini ayakta görmesi, kapicilarin siyasi hizmetlerinde sebatli ve devamli olmalarina delalet eder. Melikin, onlari oturduklari halde görmesi ise, kapicilarin hizmetlerinde tembel ve kusurlu olmalarina delalet eder. Melikin kapicisi, müjdedir. Melikin kapicisi, iyi ve kötü insanlarin kendisine itimad ettigi ve istisare ettikleri büyük bir kimseye delalet eder. Rüyada...
  4. hep öyle derler melike

hep öyle derler melike

melike ile ilgili sözler melike zobu son hali zobu şimdiki hali şimdi ne yapıyor nerede Suat Suna'dan ayrılalı uzun zaman omasına rağmen nedense hala konuşma esnasında röportajlarında gündeme getiren Melike Öcaşan bakalım neler demiş bu ayrılk ve şimdiki durumu ile ilgili... BOŞANMAK YARAMIŞ! HALDUN DORMEN'İN MÜZİKAL PROJESİNDE ROL ALMAYA HAZIRLANAN MELİKA ÖCALAN AŞKLA İLGİLİ NET KONUŞTU!...
  5. el melik isminin sırları

el melik isminin sırları

esmaül hüsna sırları anlamları el melik isminin sırrı fazileti hakkında genel bilgiler burda melekler ben hergün atv de nihat hatipoğlunun programını izliyorum melekler nihat hoca allahım isimlerini ve sırlarını veriyor bende not alıyorum alabildiğimii şimdi bu isimlerden EL MELİK isminin sırırnı paylaşacağım sizle bütün kainatın tek sahibi ve mutlak hükümdarı günde 121 defa zikreden...

Sayfayı Paylaş