gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Melis Birkan hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

melis birkan melis melis birkan hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, filmleri, resimleri, dizileri, hakkında bilgiler, kaç yaşında, nereli, ıssız adam

"Issız Adam" filminde Ada karakterini oynayan genç ve güzel oyuncu Melis Birkan hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler.

Melis Brikan, 30 Kasım 1981 Eskişehir doğumlu, Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur.
    İlköğretim ve lise yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale dersleri aldı. Aynı üniversitede modern dans eğitimini tamamladı. Çağan Irmakın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak görev yaptı.

Filmografi

Dizi

Ayışığı (2008) -
    İyi ki Varsın (2006) - Gizem
    Köprü (2006-2008) - Elmas
    Çapkın (2005) - Kiraz

Film

Issız Adam (2008) - Ada
    Ulak (2007) - Emine ve Ümmü
    Barda (2006) - Nil
    Amerikalılar Karadenizde 2 (2006) - Çiçek

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    süper oyuncu ve ayrıca güzel bir kadın inanıyorum güzel yerlere gelicek

Melis Birkan hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı

Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı

ıssız adam ayrılık sahnesi izle ıssız adam ayrılık sahnesi yatak sözleri ayrılma izle Melis Birkan FİNAL SAHNESİNDEKİ GÖZYAŞLARIM GERÇEKTİ Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı: Kimi zaman böyle sahnelerde damla kullandığım oluyor. Ama Issız Adam’ın bu sahnesinde gerçekten ağladım. Sinemaseverler günlerdir “Issız Adam” ı ve onun “Ada” sını konuşuyor....
  2. MeLiS BirKaN

MeLiS BirKaN

melis birkan boyu melis birkan boy boyu ve kilosu boy kilo kaç kilo Gerçek Adı: Melis Birkan Doğum Yeri: -Eskişehir Doğum Tarihi: 30.11.1981 Boy : 1.80 Egitimi: Mimar Sinan GüzeL Sanatlar Üniversitesi / Devlet Konservatuvarı Modern Bale ve Dans Bölümü mezunu. Bale eğitimi alan oyuncu, daha sonra modern dansa geçiş yaptı. Önce reklamlarda oynadı. Ardından dizi oyunculuğu ile birlikte...
  3. Oyuncu Melis Birkan 'ın En Güzel Resimleri

Oyuncu Melis Birkan 'ın En Güzel Resimleri

Melis Birkan Fotoları Melis Birkan Fotoğrafları Sevgili melekler, hepimizin Issız Adam filminde ki performansıyla tanıyıp sevdiğimiz Melis Birkan fotoları bu yazımızın konusu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale dersleri alan başarılı oyuncu Melis Birkan Fotoğrafları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. :)
  4. Melis Birkan Öner Erkanla mı birlikte acaba?

Melis Birkan Öner Erkanla mı birlikte acaba?

Melis Birkanın Öner Erkanla olduğu haberini okudum bir yerde ama ayrıntılı bilig yoktu, pek inanmadım ama doığru mu acaba, magazin haberlerinde doğrulandımı bu olay?
  5. "Saklı Kalan" Dizisi Melis Birkan Hayatı Hakkında Bilgiler

"Saklı Kalan" Dizisi Melis Birkan Hayatı Hakkında Bilgiler

saklı kalan dizisi, saklı kalan melis birkan, melis birkan hayatı Sevgili melekler, Show Tv kanalı yeni sezona iddialı dizilerle başladı. Yeni yılla birlikte ataklarına devam edecek olan kanalın yeni dizisi "Saklı Kalan". Dizinin başrol oyuncularından birisi de güzel ve başarılı oyuncu Melis Birkan. Biz de bu sayfamızda başarılı oyuncunun hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz...

Sayfayı Paylaş