gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Melişler Bebeğim bugün ishal oldu ne yapmalıyım ne yedirmeliyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar bebeğim bugün ishal oldu ara ara da ksuyor. Tam olarak ne yapmalıyım ve neler yedirmeliyim. Umarım dizanterideğildir. Mevsimide gelmeye başladı biliyorsunuz yağmurlarla sulardan geliyor. Ya ben o kadarda dikkat ediyorum hazır suyu bile kaynatıp öyle veriyorum ama bilmiyorum. Acaba diş mi çıkartacak ya ne tavsiye ediyorsunuz kızlar bana ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Melişler Bebeğim bugün ishal oldu ne yapmalıyım ne yedirmeliyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğim ishal ne yapmalıyım

bebeğim ishal ne yapmalıyım

bebeğim ishal ne yapmalıyım 3 aylık bebekte ishal bebeğim 2 aylık bebekte 2 bebeklerde İshal (diyare) genellikle günde 3'den fazla sayıda sulu dışkılamadır. Ancak sık dışkilamamnkıvamı bozuk değilse ishal değildir. Bebekler ilk günlerde günde 2-3 kez dışkılar sadece anne sütü alan bebeklerde dışkı sayısı 6-7 ye ulaşabilir....
  2. Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım?

Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım?

Bebeğinizdeki pişik hem onun hem de sizin uykularınızı kaçırır. Bu yüzden de pişiklere karşı bir dizi önlem almanız gerekir. Altına bez bağlanan bebeklerde sıklıkla karşılaşılan pişikler, bebekleri olduğu kadar aileleri de rahatsız eden önemli bir problemdir. Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım? Kızarıklıkla başlayan pişikler, içi su dolu kabarcıklar ve açık yaralara dönüştüğünde büyük...
  3. Bebeğimize Kaçıncı Ayında Ne Yedirmeliyiz?

Bebeğimize Kaçıncı Ayında Ne Yedirmeliyiz?

bebeklerde beslenme, hangi ay hangi besin, beslenme düzeni, aylara göre beslenme, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bebeklerimiz büyüyüp ek besine başladıkları zaman onlara elimizden geldiğince besinlerin en sağlıklısını,doğalını yedirmeye çalışırız.Büyüdükçe de verdiğimiz gıda yelpazesini iyice genişletiriz.Aşağıda ki makalede hangi ayda hangi...
  4. bebeğim pişik oldu ne yapmalıyım

bebeğim pişik oldu ne yapmalıyım

Kızlar küçük bir kızım var ve o kadar özenli davranmama rağmen pişik oldu. En etkili yöntem nedir geçmesi için, ne önerirsiniz?
  5. bebeğim kabız oldu ne yapmalıyım?

bebeğim kabız oldu ne yapmalıyım?

bebeklerde kabızlık nedenleri,bebeklerde kabızlık,kabız bebeğe ne yapılabilir,kabız olan bebeğe ne iyi gelir,bebeklerde kabızlık ve tedavisi hakkında bilgiler ♦ Çocuğunuz kısa süreli kabız olmuşsa telaş etmeyin. Kesinlikle müshil ilacı vermeyin. Biberonuna şeker katmayın. Özellikle sıcak havalarda bol bol su ve meyve suyu içirin. ♦ Kabız olan çocuğunuzu uzun süre oturakta...

Sayfayı Paylaş