gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Melişler bu yeni facebook mesaj sistemine nasıl geçililiyor ya =

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yeni facebook mesaj sistemi iptal olmuş heralde bu mesaj sistemine yeniden nasıl geçiyorum, nasıl yapıyorum mesaj sistemini bilgisi olan var mı ? Belki hani ayarlardandır diye düşünüyorum. Ben mesajlaşma istiyorum yav bi türlü beceremedim ne beceriksizim ha :D

Melişler bu yeni facebook mesaj sistemine nasıl geçililiyor ya = konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Bu Haftanın En Güzel Facebook Cuma Mesajları Buyrun

Bu Haftanın En Güzel Facebook Cuma Mesajları Buyrun

Cuma Mesajları Paylaş Facebook Facebook Cuma Mesajları Paylaş Sevgili melekler, geçen hafta en son paylaştığımız hadislerle cuma mesajları konumuzun ardından bu haftanın ilk Cuma Mesajları Paylaş Facebook konusuyla karşınızdayız. Sevdiklerinizle paylaşmanız için buyrun... Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek,endişe içinde yenen baldan daha tatldırNamus içinde yaşanan bir...
  3. Facebookta Arkadaş Listeniz Dışındakilere Nasıl Mesaj Göndereceksiniz ?

Facebookta Arkadaş Listeniz Dışındakilere Nasıl Mesaj Göndereceksiniz ?

Facebookta Arkadaş Olmayanlara Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır Arkadaş Olmayanlara Mesaj Gönderme Facebookta Sevgili melekler, facebook hesabınızda arkadaşınız olmayan kişilere de mesaj gönderebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıda paylaştığımız Facebookta Arkadaş Olmayanlara Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır bilgilerini incelemeniz yeterli ....( Facebookta arkaaş olmayanlara duvar gizleme...
  4. Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013

Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hemen herkesin bir face hesabının bulunduğunu düşünürsek, pek çok paylaşımın da face üzerinden yapıldığını biliriz. Yılbaşı gün ve geceleri de mutlu dileklerin uçuştuğu, herkesin birbirine güzel sözler yolladığı zamanların başında geliyor. Siz de duygu ve dileklerinizi sosyal ağlardan...
  5. facebook mesajları nasıl engellenir

facebook mesajları nasıl engellenir

Faceme sürekli istemediğim kişilerden mesajlar geliyor. Acaba bu mesajları engelleyebiliyormuyum, nasıl engelleyebilirim yardım edermisiniz?

Sayfayı Paylaş