gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Melissa 2013 Yaz Koleksiyonu Plastik Ayakkabılar

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Melissa 2013 Yaz Koleksiyonu Plastik Ayakkabılar konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, görünce iç açan, şeker gibi bir koleksiyonla karşınızdayız. Melissa 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda birbirinden albenili plastik ayakkabılar sizleri bekliyor. Markanın dünyaca ünlü modacı Karl Lagerfeld ile yaptığı işbirliği sonucu ortaya çıkan bu güzel ayakkabı modellerinin yer aldığı 2013 sezonu koleksiyonun ismi Rainbow. İki renkli pek çok modele yer verilen yaz koleksiyonunda sandalet, babet gibi düz modellerin yanında dolgu topuk ve ince topuk ayakkabılar da görebilirsiniz. Koleksiyonda Alessandra Ambrosio, Jason Wu, Vivienne Westwood ve Karl Lagerfeld gibi ünlü isimlerin tasarımları bulunuyor..

Melissa 2013 Yaz Koleksiyonu Plastik Ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melissa Ayakkabılar

Melissa Ayakkabılar

melissa ayakkabılar melissa ayakkabı Melissa markasını tanıyanlarınız vardır.Özellikle üstü kalpli Vivienne Westwood hemen hemen herkesin favorisi olabilecek bi ayakkabıdır. Ama bu yeni tasarımlarını ben pek beğenmedim.Bu yeni modellerin Anke bot modelleride çıkmış..
  2. Topshop 2013 Yaz Koleksiyonu

Topshop 2013 Yaz Koleksiyonu

topshop yaz koleksiyonu topshop yaz koleksiyonu 2013 topshop 2013 Gümüş, sarı, bej, mavi ve somon renginden oluşan Topshop 2013 yaz koleksiyonu tanıtımıyla karşınızdayız melekler :) Koleksiyonda baskılı desenler, transparan kıyafetler, bomber ceketler, asimetrik etek, elbiseler, geometrik, çiçek ve leopar deseni göze çarpıyor. Sizi 2013 yaz sezonunda adından fazlasıyla söz ettirecek gibi...
  3. Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Kıyafetleri Merhaba miller ben 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu modellerini görmek istiyorum malum bir kaç aya yaz alışverişimizi yapacağız ve ben modelleri şimdiden bilmek istiyorum.
  4. Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Bu konu; lacoste 2013 koleksiyonu hakkında bilgi vermektedir. Lacoste 2013 yılında yine kendi çizgisinde mükemmel tasarımlarla ilerliyor. 2013 modasında dikkat çeken desenli kumaşlar Lacoste ayrıcalığıyla tasarlanınca daha bir göz alıcı olmuşlar. Tek bir ana rengin üzerinde genelde puantiye ve çizgi desenlerini kullanan Lacoste biz kadınların dilinden anlıyor. Güzelliğinize güzellik katacak...
  5. Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası

Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası

Bu sayfa; Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz sezonunda her ne kadar sivri burunlu yüksek topuklar revaçta olsa da platformlar da hayli ilgi görecek. Dolgu topuk ve fiyonklu modellerinde vitrinlerde olacağı yaz sezonunda moda olan ayakkabı modellerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş