Melissa Yağı Faydaları ve Kullanımı | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Melissa Yağı Faydaları ve Kullanımı

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    melisa yağının faydaları melisa yağı faydaları melissa yağı melissa yağının yagi
    Uykusuzluk, kan temizleyici, sinir gerginliği ve stres teskin edici, bitkinlik yorgunluk, nefes darlığı ve astımda kullanılabilir. Ayrıca mideye, sinirsel baş ağrılarına ve migrende kullanılması tavsiye edilir

KULLANILIŞI:

Dahilen; günde 3 defa 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak içilir. Haricen; elde masaj yapılarak sürülür. (Fazla miktarda kullanılması sakıncalıdır.)

Melissa Yağı Faydaları ve Kullanımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İğde yağının faydaları ve kullanımı

hamilelikte iğde hamilelikte iğde yemek yağının faydaları igde yaginin faydalari igde yagi İğde yağının faydaları ve kullanımı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum.Size yakın herhangi bir aktarcıda bile kolaylıkla bulabileceğiniz iğde yağının bakalım ne gibi faydaları varmış=) Faydaları : Taşıdığı yüksek oranda C vitamini nedeniyle grip ve soğuk algınlığına karşı koruyucu olarak...
  2. Kantaron yağı faydaları ve kullanımı

kantaron yağının faydaları kantaron yağı faydaları yağı kullanım şekli kullanımı nasıl kullanılır Kantaron yağının faydaları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için sunuyorum. Faydaları : Hazmı kolaylaştırır ve iştahı açar.Ülser ve gastritte iyileşmeyi hızlandırır.Bağırsak spazmını çözer,bağırsak solucanlarını düşürür.Hemoroite faydalıdır.Yara ve yanıkları iz bırakmadan...
  3. Mandalina yağı faydaları ve kullanımı

mandalina yağının faydaları mandalina yağı yağı faydaları hamilelikte mandalinanın yaprağının Narenciyegillerden olan mandalina özellikle c vitamini ençok olan meyvelerden birtanesi.Sizlere mandalina yağının faydaları ve kullanım alanları hakkındaki bilgileri vermek istiyorum Hazırlanış Biçimi : Turunçgillerden ülkemizde bolca yetişen, mutfağımızda bolca kullanılan bir ürünümüzdür....
  4. Enginar yağının faydaları ve kullanımı

enginar yağı enginar yağının faydaları nasıl kullanılır Enginarı içinizde şimdiye kadar tadına bile bakmayan sevmeyenler olabilir.Ben sevmiyorum demiyorum çünkü inanın belki tuhaf olacak ama ben enginarın tadını bilmiyorum:D Enginarı eğer sevmiyorsanız sizlere tavsiyem yağını mutlaka kullanmanız çünkü faydalarını öğrendiğinizde sizlerde belki şaşıracaksınızdır:) * İdrar Söktürür. *...
  5. Portakal Yağının Kullanımı ve Faydaları

portakal yağı nasıl kullanılır portakal yağı nerelerde kullanılır portakal yağının yararları Portakal yağının özellikleri, faydaları ve kullanımı hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Sakinleştiricidir. Cilde canlılık verir. Dişetlerini güçlendirir. Tonik olarak kullanılır. Kan dolaşımını düzenler. Sivilce ve akneleri giderir. Mide rahatsızlıklarını geçirir....

Sayfayı Paylaş