gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

meloma geçmiş olsun

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

melom gözel bacım geçmiş olsun seni çok seviyoruz hepimiz umarım sağlığına kavuşursun tez günde sen olmasan olmuyo be abuzerim

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: meloma geçmiş olsun
    melocum geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuşup aramıza dönmeni diliyoruz

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

melom geçmiş olsun canım inşallah hemen kendini toparlayıp tekrar aramıza o pozitifliğinle tekrar katılırsın Allah acil şifalar versin bacım...seni seviyoruz bunu unutma dualarımız seninle...

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

melom bitanecik ablemm :becky:beni çok korkuttun :(seni çok seviyorum melom bir daha sakın hasta olma valla gebertirim yoksa :(

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canımcım, ben ne olduğunu bilmiyorum uzak kaldım bu aralar. Her ne ise kendine iyi bak, iyi ol hep... Tekrar geçmiş olsun canım benim.

6. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

çok teşşekür ederim arkadaşlar içimdeki güç oldunuz hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız meleklerim

Belki bugün kapılar açılır, içeri doluşur hep tüm sevdiklerim. Sohbetler ederiz tüm içtenliğimizle, kahkahalar savururuz göklere. Bir de çay demlemeli mutlaka, cam bardaklarda içeriz çaylarımızı.

Belki bugün yağmur yağar. Yağmura, suya susamış bu topraklar, sokaklar, bahçeler bayram eder. Kana kana içlerine alırlar suyun o eşsiz tadını.

Belki bugün yumuşak olur biraz daha insanların kalpleri. Herkes daha bir düşünerek incelikle konuşur ve iyilik yapmak ister hep çevresindekilere.

Belki bugün ağaçlar aynı anda çiçek açar. Rengarenk olur her taraf. Çiçeklerin güzelliği içimizi sarar.

Belki bugün güzel bir haber gelir uzaklardan. Ne zamandır beklediğim, ihtiyacım olduğunu bildiğim bir haber.

Belki bugün işler hep yolunda gider. Aksi, karşısındakini dinlemeyi nedense hiç bilmeyen insanlar çıkmaz yoluma, bugün giremezler hiç hayatıma.

Belki bugün ben de daha iyi olurum, yararlı şeyler yapabilirim kendim ve ailem için; tüm sevdiklerim için.

Belki bugün vakit ayırırım kendime. Şiirler yazarım, sevdiklerimi ararım, eski defterlerimi karıştırırım, fotoğrafları düzenler, anılara dalarım. Belki de gezerim kafamı dağıtmak istercesine. Yeşile, maviye, sarıya, kırmızıya dalarım. Dere sesi dinlerim, kuşların suya kanatlarını değdirip havalanmalarını seyrederim.

BELKİ BUGÜN MUTLULUK SATIN ALIRIM ÖNÜME ÇIKAN TÜM SATICILARDAN…:).

7. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    meleğim çok çok geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin selam ve dua ile ....

8. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Gecmis olsun canim ablacigim benim, kendine cok iyi bak olurmu???

meloma geçmiş olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Şimdi çok yalnız... sensiz yatağım... Doymadım sana .. acıyor canım... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Her şeyim sendin... değerini bilemedim... Ah burda olsan... neler neler vermezdim... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
  2. Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

elalemin ağızından düşmedin yahu bir türlü şu huyundan vazgeçmedin yahu sıkıldım boş laflardan, usandım dertlerden. bitti artık, geçmiş olsun, yetti yahu... hiç uğraşma, şenle olmaz artık. bahane bulma, bu senin derdin. bana ne? delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, bir öylesin bir böyle delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, kendin...
  3. form'un prensesine geçmiş olsun!!!

form'un prensesine geçmiş olsun!!!

rüyam gözümün nuru bitanecik üzüm gözlü tatlımı tatlı adminimiz'e geçmiş olsun dileklerimle....sen kendine dikkat et sen bizim prensesimizsin adminim.bu çiçekler sana:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:...
  4. Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Ünlü popçu Gökhan Özen, yaklaşık 7 senedir nefes almasını engelleyen burun etlerini aldırdı. Ünlü popçu Gökhan Özen,yaklaşık 7 senedir kendisinde rahat nefes alamama problemi yaratan ve son iki senedir yaşam kalitesini düşüren burun polipi (burun etlerinin genişleyerek burun içindeki nefes alma kanallarını daraltması) nedeniyle deviasyon ameliyatı oldu. Operasyon yaklaşık bir...
  5. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....

Sayfayı Paylaş