gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Melon Cooler tarifi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım resimil melon cooler tarifi arıyorum. Tam olarak nasıl yapılır ve içinde hangi malzemeler bulunur sağolun.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın afiyet olsun

Melon Cooler tarifi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melon Cooler tarifi resimli

Melon Cooler tarifi resimli

melon cooler tarifi, resimli tarif, içindekiler, malzemeleri hakkında bilgiler sevgili melekeler size güzel bir içecek tarifi sunuyoruzz sıcak yaz günlerinde iyi gider :D Melon Cooler Malzemeler 3 cl. Kavun suyu 3 cl. Armut suyu 3 cl. Portakal suyu Yapılışı Soğutulmuş uzun bardakta (bir portakal dilimi ya da kokteyl kirazıyla süslenerek) 2 küp buzla ve "pipet"le sunulur.
  2. diyet aşure tarifiniz var mı

diyet aşure tarifiniz var mı

Aşure zamanı geçti mi bilmiyorum ama tatlı bu her zaman yenir diye düşünüyorum :D Sizden diyet aşure tarifi istiyorum.Şekerim var ama aşureyi de çok özledim, varsa tarifiniz çok memnun olacağım :D
  3. İrmikli kek tarifiniz var mı

İrmikli kek tarifiniz var mı

Ya ben irmik tatlısını da helvasını da pastasını da ve dahi revaniyi de çok seviyorum.Peki irmikli kek var mı?Varsa tarifini verebilirmisiniz ? :D
  4. şekersiz kek tarifiniz var mı

şekersiz kek tarifiniz var mı

Merhaba.Ben şeker hastasıyım ve mümkün mertebe tatlıdan uzak duruyorum.Ama nefis işte canım kek istiyor.Acaba diyorum şeker konmadan kek yapılabilirmi, böyle bir tarif var mı ?
  5. çiftlik haşlama tarifi var mı

çiftlik haşlama tarifi var mı

Ya hanimlar ben bir arkadaşımda bir yemek yedim, böyle barbunyalı kerevizli parça etli ama sormaya da çekindim tarifini.Adı çiftlik haşlama diye geçiyor. Varmıdır sizde tarifi ?

Sayfayı Paylaş