gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

melonkolik nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

melonkolik nickler eleştirme nickleri eleştirme beni beğendiysen takdir et nicki beni beğendiysen takdir et melonkolik *Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T *kaLßin kadar konuş...!!!
    *senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:
    *ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*
    a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
    en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR
    *Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..
    *sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!
    *ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz.....!!!!
    *Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*__Bu alemde şekli ben koyar ben
    çizerim,Oyunu ben başlatır ben bitiririm
    işine gelmezse GAME OVER beee
    Güzelim__

*ELeşTiRme Beni Beğendiysen Takdir
    Et... Hoşuna Gitmiyosam Kafana TaQma
    GüzeLim S..... eT...!!!

** ((( **aşk benm damarlarımda dolaşan etkiii...ben aşık olmam..bnmki sadece etkiye tepkii!) )))

**ŞaNıM ŞöhretiM yoKKi,
    ParaM PuluM olsuN,
    Masada Bir KadeH raKıM,YaNıMda seVdigiM,
    ÖleNe Kadar iÇmezseM MeKaNıM ceHeNNeM olsuN

**EskideN KaraNlıKtaN korKar rüzgardaN ürperirdiM!!!! ŞiMdi ise rüzgar yoldasıM KaraNlıK sırdasıM oldu..!!!!

* SENİ SEVİYORUM SANA TAPIYORUM SAKIN INANMA CUNKU ATIYORUM!
    * Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar
    * Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??
    * popçu değiliz ki sewgilimiz olsun! rockçı değiliz ki altımızda arabamız olsun!RAPçiyiz bıraknca kafamız gusel olsun!!
    * popçu değiliz ki sewgilimiz olsun! rockçı değiliz ki altımızda arabamız olsun!RAPçiyiz bıraknca kafamız gusel olsun!!
    * HİÇ KİMSE BAKİRE DEĞİLDİR, ÇÜNKÜ HAYAT HEPİMİZİ......Sİ.....Tİ!!
    * A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!
    * Sen sev seni seveni dağda çoban olsa bile sevme asla seni sevmeyeni şu gördüğün Türkiye'de kral olsa bile
    * Ne seni unutmak gibi bir çabam var, nede aşkını körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni kırmaya dayanacak bir kalbim var...
    * Senin Sevgin Altın olsaydı ,Onu eritip içimde kan diye dolaştırırdım.
    * sevgiyi taşımak değil hasreti çekmek zor.. gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor.. yaşamak ölmek değil özleyip de görememek zor..

melonkolik nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nickler komik nickler:)))

bu nickler komik nickler:)))

komik nickler 2011 Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta . » " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?" » Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın... » Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş... » Aşk çılgınlığın en zevkli...
  2. nickler

nickler

dériN bi déNıziN dibiNé çöKmü$ biR haziNé a$k déNéN.. вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя. αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя. нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя. αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя. ∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм. ѕσηυηυ...
  3. Messenger nickleri msn nick

Messenger nickleri msn nick

dürüstlük nickleri ÇaM saKıZı mıSın ¿? yoKsa CoßaN aRmaqaNı Mı ¿? - uqRasaMaM düNLé ! bN yaRıNa baKaN ciNsTénimMm. yarıN mı işTé o baNa coOok uzaK..! 1 aqaCa asdM kaLbMı öLdRdM yawas yawas. qeRceKten sewMek diiL sewqiYi qösdeRmeK önMLi [[ \\\ ٿ sн℮к℮y кııSsS & Pamuк s℮к℮yii /// ]] İki $ékéR véRséM kâNdıRâbiŁiR miyiM iciMdéKi Cocuqu....Dâhâ mutŁu,dâhâ mâvi yâRınŁârâ uyâNMâya iKnâ...
  4. -NicKLer-

-NicKLer-

. ...........
  5. NicKLerim...

NicKLerim...

...................

Sayfayı Paylaş